kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
Atnaujinkite informaciją apie filmą!
Ateini čia arba gausi į dūdą!
Ateini čia arba gausi į dūdą!
Kick-Ass
Komedija / Trileris / Veiksmo
7.6 / (Balsavo: 51)
 

 

Režisierius:
Matthew Vaughn

Aktoriai:
Aaron Taylor-Johnson
Garrett M. Brown
Clark Duke
Evan Peters
Deborah Twiss
Lyndsy Fonseca
Sophie Wu
Elizabeth McGovern
Christopher Mintz-Plasse
Mark Strong
Michael Rispoli
Corey Johnson

Premjera: 2010

Pastatyta: JAV/D.Britanija

Filmo trukmė: 117 min.

Lietuvoje nuo: 2010-06-25

Kino studija: Plan B Entertainment

Platintojas: ACME Film

Sužinokite kada filmas buvo rodomas

 

Deivas (akt. Aaron Johnson) - paprastas paauglys. Jis toks paprastas ir niekuo neišsiskiriantis, kad mokykloje jį nuolatos užgaulioja kiti paaugliai, su juo beveik niekas nedraugauja (na, išskyrus dar porą likimo brolių) ir jis laiką dažniausiai leidžia vienas. Didžiausias Deivo pomėgis - komiksai apie superherojus. Nenuostabu: kai realus gyvenimas nesiseka, visuomet galima pasislėpti fantazijų pasaulyje. Jis perskaitė tiek daug komiksų, kad vieną dieną jam į galvą šovė mintis: o kodėl realiame pasaulyje niekas niekuomet nebandė tapti suerherojumi?

Deivas nusprendžia savo kailiu išbandyti superherojaus gyvenimą. Jis internetu užsisako žalią juokingą kostiumą, susigalvoja keistą vardą „Kick-ass" ir išsiruošia į Niujorko gatves kovoti su nusikalstamu pasauliu. Tačiau, deja, Deivas neturi jokių antgamtinių galių, kurios gyvybiškai būtinos superherojui. Jis nemoka skraidyti, negali įveikti priešų lazeriniu žvilgsniu... tiesą pasakius jis net muštis nemoka. Tačiau Deivui tai nė motais. Jis drąsiai stoja į kovą su įvairaus plauko niekšais. Tiesa, vienas tokių beprotiškų žygdarbių baigiasi rimta trauma, bet naujojo superherojaus negąsdina net tai. Jis ir toliau „baudžia" nedorėlius. Vieną iš jo susidūrimų nufilmuoja atsitiktinis stebėtojas. Netrukus vaizdas patenka į „Youtube" ir Deivas akimirksniu išgarsėja. dabar jo vardą kartoja visa Amerika, galbūt net tie, kurie anksčiau jį skriaudė.

Vieną vakarą išsiruošęs į kasdieninį reidą, Deivas susiduria su kompanija, kurią įveikti tikrai ne jo jėgoms. Laimei, jį išgelbėja Tėtušis (akt. Nicholas Cage) ir 11-metė Žudikė (akt. Chloe Moritz). Tėtušis ir Žudikė - superherojai. Tai tėvas ir dukra, kurių tikrieji vardai - Deimonas ir Mindė. Deimonas -buvęs policininkas, kuris augino dukrą mokydamas kovos menų, šaudyti, naudotis šaltaisiais ginklais ir visų kitų kraujo praliejimo būdų. Tėtušis ir Žudikė pašventė gyvenimą kovai su mafijos bosu Franku D'Amiko (akt. Mark Strong). Deivas tampa Tėtušio ir Žudikės bendražygiu. Tiesa, prieš tai jam dar tenka daug ko išmokti iš Tėtušio ir Žudikės, tačiau tokiam ryžtingam superherojui kaip Deivas tai ne problema.

Netrukus scenoje pasirodo Franko D'Amiko sūnus Krisas (akt. Christopher Mintz-Plasse). Tačiau jo elgesys keistas: atrodo jis bando tapti Deivo draugu. Ko jis iš tikrųjų nori iš Deivo? Tikrieji motyvai išryškėja paskutinėje superherojų ir mafijos boso kovoje...

„Kick-ass" - nuotaikinga veiksmo komedija, į kino ekranus perkelta iš Mark Millar ir John Romita Jr. Komikso puslapių.

(Acmefilm)

2011-01-03 Geriausių 2010-ųjų filmų plakatų dešimtukas
2010-06-23 Filmo „Kick-ass“ aktorius buvo pravardžiuojamas prezervatyvu

daugiau nuotraukų >

tpl/center/comment.tpl
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 48 asmenys:
Eugene Levy (72 m.)
Bill Pullman (65 m.)Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės