kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
Atnaujinkite informaciją apie filmą!
Bepročiai
Bepročiai
The Crazies
Drama / Siaubo / Fantastika / Trileris
7.6 / (Balsavo: 27)
 

 

Režisierius:
Breck Eisner

Aktoriai:
Timothy Olyphant
Radha Mitchell
Joe Anderson
Danielle Panabaker
Christie Lynn Smith
Brett Rickaby
Preston Bailey
John Aylward
Joe Reegan
Glenn Morshower
Larry Cedar
Gregory Sporleder
Lisa K. Wyatt
Justin Welborn

Premjera: 2010

Pastatyta: JAV/JAE

Filmo trukmė: 101 min.

Lietuvoje nuo: 2010-04-23

Kino studija: Overture Films

Platintojas: ACME Film

Sužinokite kada filmas buvo rodomas

 

Mažame Ogden Maršo miestelyje gyvenimas teka įprastai ir paprastai kaip ir tūkstančiuose kitų nedidelių Amerikos miestelių. Čia visi vieni kitus pažįsta, šerifo nuovada dirba pirmadieniais - penktadieniais nuo 8 ryto iki 5 vakaro, o miestelio gydytoja ne tik išvardins visus gyventojus, bet ir papasakos, kas kokiomis ligomis serga ar yra sirgęs.

Tačiau vieną dieną tyliame, ramiame miestelyje ima dėtis keisti dalykai: į mokyklines krepšinio varžybas atsvirduliuoja vietinis girtuoklis su ginklu rankoje. Miestelio šerifui Deividui (akt. Timothy Olyphant) ir jo padėjėjui Raselui (akt. Joe Anderson) tenka nelengvas darbelis suvaldyti siautėjantį girtuoklį. Deja, netrukus paaiškėja, kad jo kraujyje visiškai nebuvo alkoholio. Deivido žmoną Džudę (akt. Radha Mitchell), dirbančią gydytoja, taip pat ima lankyti pacientai su keistais nusiskundimais. Miestelyje kasdien gausėja keistai besielgiančių gyventojų gretos, o „keistas elgesys" ima peržengti protu suvokiamas ribas - jie tampa kraujo ištroškusiais zombiais.

Netrukus Deividas ir Raselas išsiaiškina keistojo užkrato šaltinį: lėktuvo katastrofos metu išsiliejusi toksinė medžiaga užkrėtė apylinkės vandens telkinius ir taip pateko į Ogden Maršo gyventojų kraują. Ši toksinė medžiaga buvo kuriama slaptai, tad nieko keisto, kad sudužus lėktuvui, miestelio prieigose greitai pasirodo karinės pajėgos. Kažkas žino, kuo gali baigtis toksinės medžiagos išsiliejimas. Ogden Maršo miestelis tampa uždara teritorija - neįmanoma nei patekti į jį, nei iš jo išvykti. Taip spąstuose atsiduria Deivas, Džudė, Raselas ir Beka (akt. Danielle Panabaker), Džudės padėjėja - vieninteliai, nepaliestieji užkrato. Dabar, jei nori išgyventi, jiems teks kliautis tik savo jėgomis. Buvę kaimynai ir draugai šiandien jau mirtina grėsmė. Pasitikėti negali niekuo, net artimiausiais žmonėmis, o vyriausybė taip pat į pagalbą neskuba: norėdama apsaugoti likusius piliečius nuo kraupaus užkrato jokių išimčių nedarys ir negelbės nė vieno gyventojo.

Trileris „Bepročiai" - to paties pavadinimo kultinio 1973-iųjų G.A. Romero filmo šiuolaikinė versija. Galbūt zombiai visada ir liks zombiais, bet specialieji efektai tobulėja kasdien.

(Acme Film)

tpl/center/comment.tpl
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 42 asmenys:
James Franco (40 m.)
Ashley Judd (50 m.)Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės