kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
Atnaujinkite informaciją apie filmą!
Pagieža
Pagieža
The Grudge
Siaubo / Trileris
8.4 / (Balsavo: 651)
 

 

Režisierius:
Takashi Shimizu

Aktoriai:
Sarah Michelle Gellar
Jason Behr
Clea DuVall
Bill Pullman
William Mapother
KaDee Strickland
Grace Zabriskie
Rosa Blasi
Ted Raimi
Ryo Ishibashi
Yoko Maki
Yuya Ozeki
Takako Fuji
Takashi Matsuyama
Hiroshi Matsunaga

Premjera: 2004

Pastatyta: JAV/Japonija

Filmo trukmė: 96 min.

Lietuvoje nuo: 2005-01-21

Kino studija: Renaissance Pictures

Platintojas: ACME Films

Sužinokite kada filmas buvo rodomas

 
Mantas Mikšys:
Mielą sekmadienio vakarą norėjau palinksminti savo senus kaulus trupučiu grėsmingo šiurpulio. „Pagieža“ - kino juosta apie būtybę, žudančią viską, kas tik prie jos prisiliečia, iš ... skaitykite daugiau
Mantas Mikšys
Andrius Maliboo:
Pradžia privertė suklusti. Aš pastačiau puodelį arbatos į šoną (o kaip gi, jei bus baisu – apsipilti galima), nes filmo pradžios titrai buvo išties įspūdingi ir žadėjo kažką naujo ... skaitykite daugiau
Andrius Maliboo

Netoli Tokijaus esančiame name kadaise įvyko žiauri ir nesuvokiama žmogžudystė. Neapsakomo įniršio apimtas tėvas nužudė savo mažąjį sūnelį ir mylimą žmoną, o po to pasikorė pats. Jų dvasios nebegali ilsėtis ramybėje, todėl išlieja savo rūstybę visiems žmonėms, kurie nutaria apsigyventi nuostabaus grožio name.

Jauna studentė amerikietė Karen Davis (akt. Sarah Michelle Gellar) atvyksta į Japoniją pagal savanorių darbo ir mokslo programą. Po paskaitų ji savanoriškai pradeda rūpintis katatonija sergančia senute vardu Ema (akt. Grace Zabriskie), kurios ankstesnis prižiūrėtojas paslaptingai dingo be žinios.

Mergina net neįtaria, kad prabangiai įrengtas namas yra užkeiktas, o kai kurių kambarių durų jokiu būdu negalima atidaryti !

Karen atkreipia dėmesį, kad visą laiką lovoje gulinti ir į vieną tašką žiūrinti Ema retkarčiais prabyla ir bendrauja su paslaptingais žmonėmis, kurių niekas kitas nemato.

Kodėl iš gretimų kambarių dažnai sklinda keisti ir siaubą keliantys garsai, o nežinia iš kur pasirodo, bet po to vėl pradingsta keisto chrakterio juoda katė… Galbūt šiuose namuose dar kažkas gyvena?

Netrukus paaiškėja, kad bent trumpam į paslaptingąjį pastatą užsukę žmonės pradeda matyti keistas vizijas, juos šiurpina svetima aplinka ir nesuprantama japonų kalba.

Žiaurus įniršis esantis name pagimdo paslaptingą užkeikimą, kuris visiems laikams paženklina tą vietą ir į ją įžengiančius žmones.

Karen susidomi kaidaise čia gyvenusios šeimos paslaptimi, nes jai pačiai dažnai vaidenasi demoniško berniuko vaiduoklis ir savo pavidalą pastoviai keičianti šmėkla. Kartu su architektūra studijuojančiu draugu Dugu (akt. Jasonas Behras) ji mėgina surinkti kuo daugiau informacijos apie šiame name gyvenusius svečius iš Amerikos.

Gavusi nepaneigiamų įrodymų, kad kai kurie tautiečiai taip pat paslaptingai dingo be žinios, Karen kreipiasi į vietinės policijos detektyvą (akt. Ryo Ishibashi). Ji ryžtasi išsiaiškinti tiesą apie piktų dvasių užkeiktą namą, kuri gali būti kažkaip susijusi su iš gyvenimo savanoriškai pasitraukusiu žinomu amerikiečių profesoriumi Piteriu Kirku (akt. Billas Pullmanas).

2005-01-28 S.M.Gellar nė už ką nesutiktų filmuotis su savo vyru
2005-01-17 Japonijoje neįmanoma jaustis vienišam?
2005-01-11 „Pagiežos“ režisierius norėtų sukurti filmą apie savo šunį
2005-01-04 Pagieža Japonijoje ir Amerikoje skirtinga

daugiau nuotraukų >

tpl/center/comment.tpl
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 38 asmenys:
Daniel Booko (35 m.)
Sam Bottoms (63 m.)Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės