kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
Atnaujinkite informaciją apie filmą!
Vudstokas
Vudstokas
Taking Woodstock
Muzikinis / Komedija
8.6 / (Balsavo: 11)
 

 

Režisierius:
Ang Lee

Aktoriai:
Henry Goodman
Imelda Staunton
Demetri Goritsas
Emile Hirsch
Paul Dano
Kelli Garner
Clark Middleton
Bette Henritze
Sondra James
Jeffrey Dean Morgan
Christina Kirk
Adam LeFevre
Mamie Gummer

Premjera: 2009

Pastatyta: JAV

Filmo trukmė: 0 min.

Lietuvoje nuo: 2010-02-04

Kino studija: Focus Features

Platintojas: Acme Film

Sužinokite kada filmas buvo rodomas

 

Taivanyje gimęs Angas Lee laukė 15-ojo gimtadienio, kai 1969 m. rugpjūčio 15-18 d. White Lake miestelyje netoli Niujorko praūžė roko, sekso orgijų, alkoholio, narkotinių haliucinacijų, nudistų ir taikos siekiančių hipių uraganas. Apie Vudstoko festivalį, sukvietusį 500 tūkst. muzikos gerbėjų, būsimasis režisierius sužinojo iš cenzūruotos amerikiečių TV naujienų laidos. Tik užaugęs jis suvokė tikrąją Vudstoko svarbą ir jo neįkainojamą palikimą. 1969-ieji jo atmintyje asocijuojasi su paskutiniaisiais laisvės ir nekaltybės metais, vidine laisve ir nesuvaržytu žmonių elgesiu.

Praėjus 30 metų po Vudstoko Angas Lee, dalyvaudamas TV pokalbių laidoje, susipažino su Eliotu Tiberiu. Šis jam padovanojo savo autobiografinę knygą, kurioje išsamiai aprašė, kaip visai atsitiktinai ir netyčia padėjo organizuoti pirmąjį Vudstoko festivalį šalia tėvų motelio esančioje kaimyno 300 akrų ploto pievoje. Perskaitęs gautą knygą, dviejų Venecijos "Auksinių liūtų" savininkas pajuto nenumaldomą norą sugrįžti į legendinį laikotarpį. Garsiajam režisieriui reikėjo hipiško, romantiško, juokingo ir muzikalaus nuotykio, kad galėtų atsipalaiduoti po psichologiškai sunkių dramų "Kuprotas kalnas" ir "Geismas, įspėjimas".

Po pasaulinės premjeros Kanų festivalio konkurse Vudstoko festivalio direktorius Martinas Langas viešai suabejojo Elioto Tibero prisiminimų autentiškumu. Jis pavadino knygą nereikšmingais paistalais ir išgalvotomis fantazijomis, nes lengvai išgarsėti užsimanęs jaunuolis per daug sureikšmino savo vaidmenį organizuojant renginį. Preciziško autentiškumo siekęs ir dvi savaites intensyviai repetavęs su aktoriais Angas Lee žinojo apie netikslius faktus, bet siekė parodyti legendomis apipintą muzikos fiestą paprasto, nuoširdaus, netradicinės seksualinės orientacijos vaikino akimis.

Praeitą vasarą Vudstoko festivalis atšventė 40-ties metų jubiliejų. Ištikimiausi "B2Gether", "Roko maršo", "Visagino kantri", "Tamsta muzikos" fanai ir kitų muzikos festivalių dalyviai tikrai patirs smagių emocijų ir galės palyginti, kaip pramogavo Amerikos jaunimas 1969-aisiais.

(Acme Film)


(Acme Film)

tpl/center/comment.tpl
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 35 asmenys:
Mos Def (45 m.)
Teri Garr (69 m.)
Gary Dourdan (52 m.)Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės