kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
Atnaujinkite informaciją apie filmą!
Mergišius
Mergišius
Spread
Romantika / Drama
7.6 / (Balsavo: 76)
 

 

Režisierius:
David Mackenzie

Aktoriai:
Ashton Kutcher
Anne Heche
Margarita Levieva
Sebastian Stan
Sonia Rockwell
Maria Conchita Alonso
Hart Bochner
Thomas Kijas
Landon Ashworth
Shane Brolly
Sarah Buxton
Rachel Blanchard

Premjera: 2009

Pastatyta: JAV

Filmo trukmė: 97 min.

Lietuvoje nuo: 2009-11-20

Kino studija: Barbarian Films

Platintojas: Acme Film

Sužinokite kada filmas buvo rodomas

 
Marijus Kulvietis:
Dabar pakalbėkime apie seksą. Jo dėka galima neblogai uždirbti.  Tuo mikliai užsiima ne tik tobulais kūnais apdovanotos merginos, bet ir vaikinai. Tokių gražuolių žigolo ... skaitykite daugiau
Marijus Kulvietis

Netikėkite pranašais, škoto Davido MacKenzie ("Jaunasis Adamas", "Halamas Fo") jausmingą dramą drįstančiais vadinti komedija. Rimtas, intymus, sukrečiantis ir daužantis širdį aistringas filmas įtikins, kad Ashtonas Kutcheris sugeba vaidinti, o ne vien tik maivytis kvailose paauglių komedijose apie idiotus žąsinus ir pragertus las vegasus.

"Amerikietiškajame Žigolo" įkvėpimo pasisėmęs aktorius pavirto Los Andželo gražuoliuku, kuris pardavinėja savo kūną, seksualiai tenkindamas turtingas vyresnes moteris, kad galėtų važinėtis jų prabangiais automobiliais, gyventi ištaigingose vilose ir nesirūpinti dėl svajonių mieste plintančio nedarbo. Vieną kartą pabandęs, jaunuolis nebegali atsispirti gyvenimo malonumams, šlovei ir aistringam seksui be jokių įsipareigojimų. Jis vaikšto peilio ašmenimis, nes iš tikrųjų kišenėse švilpauja vėjai, o laikiną pastogę suteikia geranoriškas draugas.

Stilingai surežisuota 5 mln. JAV dolerių biudžeto ekskursija į nematomą turtuolių pasaulį, kurį valdo pinigai, seksas, ambicijos, pataikavimas ir privilegijos. Aukštai pakilę ir užsitikrinę gerovę, jie dar greičiau ritasi žemyn, viską praranda ir baigia žaidimą sudaužyta širdimi. Pleibojaus narcizo Nikio košmariški rūpesčiai prasideda po lemtingo susižavėjimo seksualia padavėja, kuri lyg tyčia užsiima tuo pačiu versliuku ir tvarkosi gyvenimą, miegodama turtuolių lovose. Jis padaro lemtingą klaidą, įsimylėdamas gražuolę, kuri ne jo kišenei.

2009 m. Sandanso kino festivalyje debiutavusi drama kaitins kraują itin atviromis sekso scenomis, linksmais nesusipratimais ir beprotiškiausiais finaliniais titrais. Vargu, ar reikės specialiai raginti, nes patys nenorėsite išeiti iš salės ir 3 minutes nekantriai stebėsite, ką su vargšeliu peliuku išdarinėja akvariume patupdyta nerealiausia filmo žvaigždė - žavingoji varlė.

(Forum Cinemas)

tpl/center/comment.tpl
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 42 asmenys:
Topher Grace (40 m.)
Vinessa Shaw (42 m.)
Pat Hingle (94 m.)Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės