kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
Atnaujinkite informaciją apie filmą!
Tapti žvaigžde
Tapti žvaigžde
Fame
Muzikinis / Drama / Romantika / Šeimai
8.2 / (Balsavo: 45)
 

 

Režisierius:
Kevin Tancharoen

Aktoriai:
Naturi Naughton
Kay Panabaker
Anna Maria Perez de Tagle
Kelsey Grammer
Megan Mullally
Bebe Neuwirth
Charles S. Dutton
Kherington Payne
Debbie Allen
Walter Perez
Paul McGill

Premjera: 2009

Pastatyta: JAV

Filmo trukmė: 0 min.

Lietuvoje nuo: 2009-10-02

Kino studija: United Artists

Platintojas: Acme Film

Sužinokite kada filmas buvo rodomas

 

1936 m. Niujorke Fijorelo H. Langvardija įkūrė aukštąją menų mokyklą, kur gabūs valstybinių mokyklų auklėtiniai galėtų studijuoti pasirinktą menų šaką ir tuo pačiu įgyti pagrindines aukštojo mokslo žinias. 1948 m. aukštoji mokykla buvo reorganizuota į mokymo įstaigą, kurioje studentai gaudavo puikų paruošimą profesionaliai karjerai šokių, muzikos ar vaidybos srityje. Aukštoji Fijorelo H. Langvardijos vardo mokykla gyvuoja ir šiandien. Jos dėstytojai kasmet į gyvenimą išlydi ne vieną talentingą atlikėją.

Denisė, Malikas, Dženė, Markas, Alisa, Viktoras, Džojė, Nylas, Rouzė ir Kevinas - jauni ambicingi niujorkiečiai, svajojantys išgarsėti. Juos nuo pirmųjų mokyklos laidų skiria tik kitokia muziką bei naujos mados, tačiau studentai lygiai taip pat svajoja apie šlovę ir lygiai taip pat sunkiai bei daug dirba atiduodami mylimam užsiėmimui visą širdį, jėgas ir laiką. Jie visi labai skirtingi. Jie atėjo iš skirtingų visuomenės sluoksnių ir pasirinko nevienodas profesijas: vieni jų pasirinko muzikos pasaulį, kiti šokėjo kelią, o kažkas - aktoriaus karjerą. Tačiau visiems teks ne vienas išbandymas: abejonės savo jėgomis ir pašaukimu, kasdieninis varginantis darbas ir nežinia bauginantys pasirinkimai. Kiekvienam jų suteikta proga išgarsėti, tačiau kaip jie pasinaudos suteikta galimybe, priklauso tik nuo jų pačių.

Ketveri metai, kuriuos Denisė, Malikas, Dženė, Markas, Alisa, Viktoras, Džojė, Nylas, Rouzė ir Kevinas praleis menų mokykloje, netruks prabėgti ir pažers ne tik muzikos, šokio ar aktorystės pamokų, bet ir ne vieną gyvenimo pamoką. Jie užmegs draugystes, kurios galbūt tęsis visą gyvenimą, patirs pirmąją meilę ir atras save. Jų laukia pirmieji nusivylimai ir nesėkmės. Kiekvienas jų veržiasi į sceną ir trokšta būti pastebėtas, tačiau ketveri metai studijų ir sunkaus darbo parodys, kas išties talentingas ir pakankamai užsispyręs, kad pasiektų išsvajotąjį tikslą. Viskas prasideda nuo svajonės...

„Tapti žvaigžde" - nauja nuotaikinga 1980-aisiais pasirodžiusio miuziklo "Šlovė" versija. Jūsų laukia puiki muzika, nuostabūs šokiai ir nepakartojama miuziklo atmosfera, priverčianti širdį skristi, dainuoti.

(Acme Film)

tpl/center/comment.tpl
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 35 asmenys:
Iain Glen (57 m.)Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės