kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
Atnaujinkite informaciją apie filmą!
28 dienos
28 dienos
28 Days
Drama
7.6 / (Balsavo: 61)
 

 

Režisierius:
Betty Thomas

Aktoriai:
Sandra Bullock
Viggo Mortensen
Dominic West
Elizabeth Perkins
Steve Buscemi
Azura Skye
Alan Tudyk
Mike O'Malley
Marianne Jean-Baptiste
Reni Santori
Diane Ladd
Margo Martindale
Susan Krebs

Premjera: 2000

Pastatyta: JAV

Filmo trukmė: 103 min.

Lietuvoje nuo: 2000-06-30

Kino studija: Columbia/Tristar

Sužinokite kada filmas buvo rodomas

 

Sėkmingai dirbanti Niujorko laikraščio žurnalistė Gwen Cummings gyvena pavydėtai linksmą gyvenimėlį - puotos, vakarėliai iki paryčių, šokiai ant stalų ir po jais, svaiginančios viskio įaudrintų jausmų naktys...

Visur jos pilna, visiems ji reikalinga, be jos neišsivertstų nė viena "padori" fiesta. Iš šokių klubo į barą, iš baro į kitą barą kartu su žaviu, seksualiu "blogiečiu" Jasperu.

Tačiau vieną gražią vasaros dieną apsiverčia aukštyn kojom: per savo sesers Lily vestuvių puotą Gwen gerokai prisikiaulina, išrėžusi ne itin malonų tostą, o vėliau ir įkritusi į įspūdingą vestuvinį tortą.

Norėdama išpirkti kaltę nuo alkoholio kaip reikiant apsvaigusi žurnalistė sėda į prabangų jaunavedžių automobilį, pakeliui nusiplėšusi rožinę tortuotą pamergės suknelę, ir pašėlusiu greičiu bei įmantriais viražais vartydama kaimynų tvoras, išlekia pirkti kito torto.

Laimei, viskas baigiasi gana sėkmingai - automobilis sustoja kaimynų namo svetainėje, sužeistų nėra, tačiau pačiai Gwen tenka atverti sustiprinto režimo sanatorijos duris, kur galioja visai kitokie įstatymai, nei ji buvo pratusi laikytis. 28 dienos be alkoholio keistokoje kompanijoje, be linksmybių, be Jaspero, net be mobilaus telefono.

Merginą imasi globoti Kornelijus, siekiantis atsargiai ir pamažu parodyti jai, kokį gyvenimą ji gyvena ir kas ji tokia. Pirmosios abstinencijos dienos, nauji nepažįstami veidai, keisti vietiniai ritualai - viskas aplinkui tiesiog veda iš proto.

Tačiau pamažu, padedama naujų draugų, ji atsikrato aplinkinius gąsdinusio cinizmo, sugrįžta gyvenimui, suprasdama, kad jis gali būti linksmas, net jei tu žiūri į jį šviesia galva, ir kad tave supa puikūs žmonės, kuriems svarbios tavo problemos.

tpl/center/comment.tpl
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 35 asmenys:
Iain Glen (57 m.)Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės