kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
Atnaujinkite informaciją apie filmą!
Paskutinis namas kairėje
Paskutinis namas kairėje
The Last House on the Left
Drama / Siaubo / Kriminalas
8.1 / (Balsavo: 73)
 

 

Režisierius:
Dennis Iliadis

Aktoriai:
Garret Dillahunt
Michael Bowen
Joshua Cox
Riki Lindhome
Aaron Paul
Sara Paxton
Monica Potter
Tony Goldwyn
Martha MacIsaac
Spencer Treat Clark
Usha Khan

Premjera: 2009

Pastatyta: JAV

Filmo trukmė: 110 min.

Lietuvoje nuo: 2009-07-24

Kino studija: Rogue Pictures

Platintojas: Forum Cinemas

Sužinokite kada filmas buvo rodomas

 
Marijus Kulvietis:
Vis dažniau pasigirsta balsų, kad “remeikų” verslą reikėtų uždrausti. Dėl to verta diskutuoti, nes niekas literatūroje neperrašinėja L.Tolstojaus ar Č.Dikenso romanų. Adaptuotos va... skaitykite daugiau
Marijus Kulvietis

Baimės pojūtį generuojantys sadistiniai siaubo trileriai mėgaujasi paklausa, o geriausi gąsdinimo atrakcionai visuomet suvilioja daugybę smurto fanų. Sapnų maniako Fredžio Kriugerio tėtušis ir siaubo trilerio žanro klasikas Wesas Cravenas sumanė perdaryti savo debiutinį kontraversiškąjį filmą, kuriam jis įkvėpimo sėmėsi iš Ingmaro Bergmano šedevro "Nekaltas pavasaris", serijinio žudiko Charleso Mansono nusikaltimų ir XIII amžiaus folklorinės baladės. Šokoterapiniai seansai epizodiškai JAV kino teatruose vyko 1972 metais ir išprovokavo nemažai pasipiktinimo protestų. Šiuolaikinius šiurpalų žiūrėtojus kerštingųjų žudynių maratonas aplenkė, tad jiems bus suteikta galimybė sudalyvauti kruvinoje spartakiadoje.

Legenda byloja apie dvi merginas, kurios pateko į iš kalėjimo pasprukusių žiauruolių gaujos spąstus. Išprievartavę, nukankinę ir nužudę vieną auką chuliganai suranda prieglobstį artimiausiuose namuose, nežinodami, kad jie priklauso nukentėjusios merginos tėvams. Kai pastarieji išsiaiškina žudikų asmenybes, negaišdami nei minutės laiko pareiškimams policijai, nuprendžia surengti asmeninį teismą ir negailestingai atkeršyti išgamoms. Neabejotina, kad panašaus siužeto užtenka bet kokiam siaubo trileriui, kurio autoriams belieka pasitelkti liguistą vaizduotę ir parodyti kuo daugiau šiurpių vaizdų. Tokiam filmui nereikia net garsių aktorių, nes šis žanras žiūrovus vilioja ne pavardėmis, bet šokiruojančiu turiniu.

Pietų Afrikoje nufilmuotoje ir baimės atmosferą kuriančiais garsais pripildytoje siaubo dramoje graikų režisierius Dennis Illiadis dar kartą atskleidžia nenuspėjamas žmogaus sielos tamsybes. Jis mėgina vizualiai apžaisti šeimos skausmą, baimę, keršto troškimą, sadistišką įniršį ir atgailą už nuodėmes, bet viską suveda į ciniškas, žiaurias ir sadistiškas skerdynes, kurias patartina žiūrėti tik "Pakelės namų", "Veidrodžių" ir "Pjūklo" treniruotes ištvėrusiems stiprių nervų savininkams.

(Forum Cinemas)

2009-07-28 Davidas Arquette nekantrauja filmuotis Weso Craveno filme
2009-07-17 Žanro klasikos šiuolaikinis perdirbimas
tpl/center/comment.tpl
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 48 asmenys:
Eugene Levy (72 m.)
Bill Pullman (65 m.)Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės