kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
Atnaujinkite informaciją apie filmą!
Visuomenės priešai
Visuomenės priešai
Public Enemies
Drama / Kriminalas
8.2 / (Balsavo: 174)
 

 

Režisierius:
Michael Mann

Aktoriai:
Christian Bale
Johnny Depp
Channing Tatum
Emilie de Ravin
Leelee Sobieski
Marion Cotillard
Billy Crudup
Giovanni Ribisi
David Wenham
Stephen Dorff
Rory Cochrane
Lili Taylor
Stephen Lang
Shawn Hatosy

Premjera: 2009

Pastatyta: JAV

Filmo trukmė: 143 min.

Lietuvoje nuo: 2009-07-10

Kino studija: Universal Pictures

Platintojas: Forum Cinemas

Sužinokite kada filmas buvo rodomas

 
Marijus Kulvietis:
Šis filmas pasirodo labai laiku. Per ekonominę krizę , kuri pranoksta prieškarinę Amerikos didžiąją depresiją. Tą, kurios metu išgarsėjo „Visuomenės priešų“ herojus Johnny Dillinge... skaitykite daugiau
Marijus Kulvietis

Legendinio „Didžiosios Depresijos“ laikų Amerikos nusikaltėlio istorija

Pailsėjęs po nepelnytai iškritikuotos ir finansinių lūkesčių nepateisinusios "Majamio policijos" geriausias kriminalinio kino ekspertas Michaelas Mannas tikisi atsigriebti su stilinga veiksmo drama, kurioje bus pilna kraują stingdančių susišaudymų kaip neprilygstamame "Karštyje" ir autentiškai pateiktų žinomos asmenybės gyvenimo faktų kaip Lietuvoje nerodytame biografiniame filme "Ali".

1930-siais Amerikos miestų gatvėse šeimininkavo ne tik legendinis Alas Capone, bet ir bebaimė bankų grobikų trijulė Johnny Dillingeris, George'as Nelsonas pravarde "Žudikas kūdikio veidu", ir "Gražuolis berniokas" Floydas.

Tris pasikausčiusius nusikaltėlius vaidina savo personažu prototipu nuo vaikystės žavėjęsis Johnny Deppas, po sensacingosios "Šokio hip-hopo ritmu" dilogijos sparčiai populiarėjantis Channingas Tatumas ir charizmatiškasis britas Stephenas Grahamas, pasitreniravęs su Guy'umi Ritchie ("Vagišiai"), Martinu Scorsese ("Niujorko gaujos") ir Shane'u Meadowsu ("Tai - Anglija"). Pridėkite prie kietų vyrukų gvardijos 24 valandoms per parą kuriamam vaidmeniui atsiduodantį chameleoną Christianą Bale'ą ("Tamsos riteris", "Terminatorius"), "Oskaro" premiją užsidainavusią žavingąją prancūzaitę Marion Cottilard ("Edith Piaf. Rožinis gyvenimas"), TV serialo "Dingę" gražuolę Emilie de Ravin iš Australijos, etatinius įtariamuosius Billy Crudupą, Giovanni Ribisi ir Stepheną Dorffą, tai gausite pavydėtiną žvaigždžių komandą su užtaisytais ginklais, brangiais automobiliais ir stilingais kostiumais.

Michaelas Mannas gimė ir užaugo Čikagoje, kur Johnny Dillingeris įvykdė vieną iš įspūdingiausių vagysčių. Jis kvietė į pasimatymus būsimąją žmoną į teatrą "The Biograph Theatre", prie kurio garsusis banditas buvo pagaliau nukautas. Karjeros pradžioje 1970-siais režisierius parašė scenarijų apie FTB veiklos pirmuosius metus, bet nerado lėšų jo realizuoti. Naujausiame filme kaip tik ir nagrinėjama FTB įkūrimo esminė priežastis - nesugebėjimas sučiupti įsisiautėjusios gaujos privertė J.Edgarą Hooverį perkelti policijos veiksmus į aukštesnį lygį ir sustiprinti šalies saugumą.

Johnny Deppas mėgsta lyginti Johnny Dillingerį su Robinu Hudu, nes jis tuštindavo turtuolių kišenes, išsisukdavo iš pačių įmantriausių FTB reidų ir grobdavo gobšumu garsėjusius bankus, kurių veikla ir įstūmė amerikiečius į Depresijos laikotarpį. Nesugaunamąjį nusikaltėlį garbino bankininkų aferų neapkentę paprasti žmonės, apie jo nuveiktus darbelius nuolat rašė laikraščiai, bejėgė policija jį skelbė "Visuomenės priešu Nr.1" ir įrašė į ieškomiausiųjų asmenų sąrašą, o galiausiai prieš jį stojo už FTB atsiradimą ir nelegalios veiklos suvaržymą keršyję mafijos bosai.

(Forum Cinemas)

2009-07-09 „Visuomenės priešų“ filmavimo aikštelėje suimtas ginkluotas asmuo
2009-07-08 Ch. Bale‘as: „Esu normalus vaikinas, ne žvaigždė“
2009-07-07 J. Deppas bijo, kad bet kurią akimirką neteks darbo
2009-06-09 Juosta apie nusikaltėlius nufilmuota tikrose nusikaltimų vietose

daugiau nuotraukų >

tpl/center/comment.tpl
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 43 asmenys:
Missi Pyle (46 m.)
Harry Lennix (54 m.)Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės