kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
Atnaujinkite informaciją apie filmą!
Prekybos centro kietuolis
Prekybos centro kietuolis
Paul Blart: Mall Cop
Komedija / Kriminalas / Veiksmo
5.1 / (Balsavo: 87)
 

 

Režisierius:
Steve Carr

Aktoriai:
Kevin James
Keir O'Donnell
Jayma Mays
Raini Rodriguez
Shirley Knight
Stephen Rannazzisi
Peter Gerety
Bobby Cannavale
Adam Ferrara

Premjera: 2009

Pastatyta: JAV

Filmo trukmė: 91 min.

Lietuvoje nuo: 2009-03-27

Kino studija: Columbia Pictures

Platintojas: ACME

Sužinokite kada filmas buvo rodomas

 

Polas Blartas (akt. Kevin James) - švelnus ir pareigingas vienišas tėtis, kuriam auginti vienturtę dukrą padeda mama. Viename Niū Džersio prekybos centre jis dirba apsaugos darbuotoju. Polas labai rimtai žiūri į prekybos centro apsauginio darbą, nors daugeliui jo atsidavimas kelia juoką. Didžioji Polo svajonė - tapti tikru policininku. Koks kareivis nesvajoja tapti generolu? Jis jau ne vienerius metus bando įstoti į policijos gretas, bet kas nors vis sutrukdo įgyvendinti svajonę. Dažniausiai tai aišku būna per didelis svoris ir hipoglikemijos priepuoliai.

Tačiau vieną dieną Polas sulaukia savo didžiosios progos. Prekybos centrą užgrobia organizuotų nusikaltėlių gauja ir paima įkaitas prekybos centro lankytojus. Tarp įkaitų atsiduria ir jo dukrelė Maja (akt. Raini Rodriguez) ir simpatija Eimė (akt. Jayma Mays), tad Polas atsisako palikti tarnybos postą - visgi jis šioks toks teisėtvarkos pareigūnas ir jam pareiga neleidžia palikti civilius nelaimėje.

Nors tiesą pasakius viskas buvo truputį kitaip... Išvakarėse Polas padaugino (na, suprantate...), o ryte jį kankina siaubingos pagirios. Tad nesveikuojantis prekybos centro apsauginis leidžia sau šiek tiek atsipalaiduoti ir įsitraukia į video žaidimus. Jis net nepastebi, kas vyksta prekybos centre ir tik per atsitiktinumą atsiduria spąstuose - uždarytas apsiaustame prekybos centre, tačiau nepastebėtas nusikaltėlių.

Netrukus į įvykio vietą atskuba miesto policija ir prasideda prekybos centro apsiaustis. Polas tampa policijos akimis bei ausimis, tačiau jis tuo nepasitenkina. Policijos nepripažintas apsauginis daugelį metų svajojo parodyti ir įrodyti ką sugeba, tad Polas nusprendžia pats išgelbėti įkaitus ir nukenksminti nusikaltėlius. Į trasą išeiną Apsauginatorius. Vargas tiems, kas pasipainios jo kelyje!..

„Prekybos centro kietuolis" - nuotaikinga komedija, skirta visai šeimai. Čia nebus kliše tapusio humoro apie „aną galą", o jūsų ausų neužgrius lavina keiksmažodžių, tačiau apkūnus prekybos centro apsauginis pasirūpins, kad smagiai praleistumėte laiką ir jums nenutiktų nieko blogo.

(ACME)

daugiau nuotraukų >

tpl/center/comment.tpl
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 39 asmenys:
Meg Ryan (I) (57 m.)
Jodie Foster (56 m.)Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės