kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
Atnaujinkite informaciją apie filmą!
Ašmenys (TV serialas)
Ašmenys (TV serialas)
Blade: The Series
Veiksmo / Fantastika / Siaubo
6 / (Balsavo: 7)
 

 

Režisierius:
nėra

Aktoriai:
Sticky Fingaz
Jill Wagner
Jessica Gower
Neil Jackson
Nelson Lee
Larry Poindexter
P. Lynn Johnson
Emily Hirst

Premjera: 2006

Pastatyta: JAV

Kino studija: New Line Television

Sužinokite kada filmas buvo rodomas

 

„Ašmenys“ yra paremtas kultiniu filmu „Ašmenys“ su Wesley Snipesu. „Ašmenys“ – tai geriausia, ką turi žiūrimiausi filmai: įtemptas veiksmas, siaubo elementai, mistika, mokslinė fantastika.

Serialo centre - superherojus Bleidas, gimęs apginti žmoniją, pusiau žmogus, pusiau vampyras, nemirtingas vampyrų gaudytojas. Jis prisiekė ginti žmoniją, nors pats ne visai žmogus. Nuo gimimo Bleidas turi vampyro sumanumo ir antžmogiškų galių, gali medžioti ir dieną, ir naktį. Jis dega noru atkeršyti už savo gimimo prakeiksmą. Bleidas dar prieš gimimą buvo sukrėstas skausmo, kai jo motiną mirtinai įkando vampyras. Berniukas užaugęs tampa kariu, bet kartu kenčia kraujo prakeiksmą: beveik kas akimirką jam tenka priešintis nepasotinamam kraujo troškimui.

Serialo pradžioje žiūrovai Bleidą pamatys jo gimtajame Detroite, kur jis ketina išardyti Chtono dinastijos vampyrų sektą. Vienos galingiausių vampyrų dinastijų atstovai kartu su „naminiais“ žmonėmis, trokštančiais tapti vampyrais, užima pagrindinius postus kiekviename visuomenės sluoksnyje nuo politikų iki gatvės patrulių.

Tada pasirodo Krista Star, neseniai iš Irako grįžusi karo veteranė, kurią vampyre paverčia vienas vyriausiųjų Chtono dinastijos vampyrų Markusas, kuris kaltas ir dėl jos brolio mirties. Kristą drasko dvi jėgos – vyksta kova dėl jos blėstančio žmogiško instinkto padėti Bleidui atkeršyti už jos brolio žmogžudystę ir vis aštrėjančio troškimo pereiti į tamsiąją pusę, pasiduoti Markusui, gundančiam vampyrui, paskyrusiam save jos naujuoju „mokytoju“.

Bleidui tenka spręsti savo keblias bėdas: gelbėti merginą, už kurios virsmą vampyre jis atsakingas, ar rizikuoti ja, kad sunaikintų Chtono dinastiją. Tuo pat metu jį persekioja ir praeities šešėliai – kai kurie jo buvę draugai – prisimenantys Bleidą gerokai prieš jam tampant žymiuoju vampyrų medžiotoju...

(LNK)

tpl/center/comment.tpl
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 40 asmenys:
Barry Corbin (78 m.)Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės