kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
Atnaujinkite informaciją apie filmą!
Keleiviai
Keleiviai
Passengers
Trileris / Siaubo
7 / (Balsavo: 43)
 

 

Režisierius:
Rodrigo García

Aktoriai:
Anne Hathaway
Patrick Wilson
Andre Braugher
Dianne Wiest
David Morse
William B. Davis
Ryan Robbins
Clea DuVall
Don Thompson
Andrew Wheeler
Chelah Horsdal

Premjera: 2008

Pastatyta: JAV

Filmo trukmė: 92 min.

Lietuvoje nuo: 2008-12-19

Kino studija: TriStar Pictures / Sony

Platintojas: ACME

Sužinokite kada filmas buvo rodomas

 

Link Kanados miesto Vankuverio skrendantį keleivinį lainerį netikėtai sustabdo siaubinga katastrofa. Milžinišką patirtį sukaupusiam pilotui tik per stebuklą pavyksta nutupdyti ugnies liepsnų apgaubtą lėktuvą paplūdimyje šalia miesto. Tačiau ne visiems keleiviams negailestingas likimas padovanojo galimybę sugrįžti namo ir dar kartą pamatyti artimuosius. Lėktuvu skrido virš 100 žmonių, bet išsigelbėjo tik 9 laimingieji. Suprantama, kad patyrė šoką keleiviai sunkiai išgyvena psichologines traumas ir niekaip neranda ramybės. Kiekvienas iš jų skirtingai reaguoja į nelaimę, kantriai gydosi sieloje likusias žaizdas ir mėgina prisiminti, kas iš tiesų nutiko tą lemtingą minutę.

Aviakompanijos prašymu į pagalbą skubiai iškviečiama gydytoja terapeutė Kler Simons (akt. Anne Hathaway), kuri entuziastingai atsiliepia į savo ilgamečio mokytojo vėlyvą skambutį. Jaunos merginos užduotis - padėti aviakatastrofoje nukentėjusiems žmonėms kuo greičiau susitaikyti likimo išbandymu ir saugiai atvesti juos į normalų gyvenimą. Kler susitaria dėl bendrų grupinių susitikimų laiko. Jau pirmojoje sesijoje vienas iš keleivių prabyla, kad iš savo vietos lėktuve matė visai kitokį vaizdą, nei oficialioje katastrofos versijoje nurodo tyrėjai. Gydytojos įtarimus sustiprina išsigelbėjusių keleivių susitikimus paslapčia nuolat stebintis aviakompanijos atstovas Arkinas (akt. Davidas Morse'as), o nelaimę išgyvenęs vyriškis pasiskundžia, kad jį įkyriai persekioja kažkoks keistas ir agresyviai nusiteikęs nepažįstamasis. Mergina dar mėgina įtikinti pacientą, kad tai gali būti potrauminės paranojos pasėkmė.

Bendraudama su individualios terapijos pageidaujančiu Eriku (akt. Patrickas Wilsonas) ji neatsikrato minties, kad išvaizdus jaunuolis po katastrofos išsiugdė ekstrasensinius sugebėjimus. Keistomis aplinkybėmis jis sužino ne tik gydytojos vardą, bet paragina būtinai paskambinti seseriai ir pasiūlo išgerti mėgstamiausios kavos. Erikas nė trupučio neslepia susižavėjimo gražiaja vieniše Kler ir negaili jai romantiškiausių komplimentų. Tačiau gydytoja nepasiduoda atkaklioms vilionėms ir nenori peržengti nematomos linijos, kad taptų perdaug artima nerimstančiam pacientui, kuris dėl suvokiamų priežasčių vengia kalbėti apie katastrofą.

Terapijos procedūros pakrypsta netikėta linkme, kai susitikimuose pasirodo vis mažiau nelaimę išgyvenusių keleivių. Jie kažkur paslaptingai pradingsta! Kler neabejoja, kad bijodama prarasti klientus aviakompanija sumanė drąstiškai užtildyti perdaug žinančius. Netrukus paaiškėja, kad visa kaltė dėl įvykio Vankuveryje suverčiama vienam žmogui - didvyriškai pasielgusiam ir žuvusiam pilotui, kuris neva skrydžio metu buvo neleistinai pavargęs ir padarė lemtingą klaidą. Jeigu jums patinka paslaptingi filmai su netikėtomis pabaigomis ir rimčiau pagalvoti apie gyvenimą skatinančiomis išvadomis, tai užsirezervuokite vietą šalia kolumbiečio Rodrigo Garcia'os surežisuotų "Keleivių". Šiame skrydyje pakaks mistikos užtaiso, romantiškų akimirkų, siaubo protrūkių, psichologinės dramos ir minčių apie tai, kaip mes gyvename ir kas mūsų laukia.

(ACME Film)

daugiau nuotraukų >

tpl/center/comment.tpl
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 41 asmenys:
Mako (I) (85 m.)
Nia Peeples (57 m.)Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės