kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
Atnaujinkite informaciją apie filmą!
Svetimšalis
Svetimšalis
Outlander
Veiksmo / Nuotykių
7.7 / (Balsavo: 57)
 

 

Režisierius:
Howard McCain

Aktoriai:
Jim Caviezel
Sophia Myles
Jack Huston
Ron Perlman
John Hurt
Ted Ludzik
Aidan Devine

Premjera: 2008

Pastatyta: JAV

Lietuvoje nuo: 2008-10-24

Kino studija: Weinstein Company

Platintojas: ACME

Sužinokite kada filmas buvo rodomas

 

Viešpatauja nuožmūs vikingų laikai. Kiekvienas kovoja už save ir išlieka tik stipriausieji – aplinkinės gyvenvietės nebūtinai draugiškos ir visi svetimšaliai, pasirodantys horizonte, nėra laukiami svečiai. Netoli senovinio vikingų Heroto kaimo sudūžta kosminis laivas, tačiau jo pilotas išgyvena. Jis vardu Kainanas (akt. James Caviezel). Jis – ateivis iš tolimųjų žvaigždžių. Išsilaisvinęs iš po laivo skeveldrų liekanų, Kainanas suvokia, jog jis ne vienintelis, likęs gyvas po katastrofos. Kartu su Kainanu į Žemę atskriejo dar vienas – nuožmus ir grobuoniškas - ateivis Murvenas. Murvenas keliauja vikingų žemėmis šluodamas viską, kas pasitaiko pakeliui. Jis įsitikinęs, kad žemiečiai vikingai priešiški ir jog tai jų kaltė, kad jam taip nepasisekė. Tačiau dar labiau jis trokšta sunaikinti Kainaną, savo didžiausią priešą. Lyg tyčia Heroto gyvenvietė išgyvena ne pačius geriausius laikus. Senasis Heroto valdytojas mirė, o jo vieton turi stoti vienas iš sūnų – Viglifas arba Rotgaras (akt. John Hurt). Tačiau nė vienas neturi savybių, kurios būtinos geram valdovui ir kuriomis galėjo didžiuotis jų tėvas Halga. Vienas jų per kvailas, o kitas stokoja drąsos.

Susipainioję savo baimėse ir nesuvokdami, kas iš tiesų vyksta, broliai sučiumpa Kainaną ir uždaro jį kaip belaisvį. Tačiau Kainanas yra vienintelis, suprantantis, kokią grėsmę kelią kartu su juo atskridęs grobuonis, ir tik jis žino, kaip atsikratyti žiauraus ateivio. Tačiau Kainanas Žemėje vienas. Kaip žinia, vienas lauke – ne karys. Jei Kainanas nori išnešti sveiką kailį, jam teks susivienyti su vikingais, o vikingams teks pasikliauti juo, jei nori nukauti nuožmų žvėrį, nukritusį jų žemėn lyg prakeiksmas tiesiai iš dangaus. Vikingai ir Kainanas susivienija ir stoja į kovą su nuožmiu ateiviu Murvenu. Pasikliauti jie gali tik savo beatodairiška drąsa ir Kainano ginklų iš kosminio laivo likučiais.

Nuotykinis filmas „Svetimšalis“ – nauja fantastiška veiksmo juosta. Jei jums patiko tokie filmai kaip „Svetimas“, „Grobuonis“ ar „Terminatorius“, tuomet meskite viską ir lėkite į kino teatrus: prasideda nauja pasaulių kova.

(ACME Film)

daugiau nuotraukų >

tpl/center/comment.tpl
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 38 asmenys:
Bill Nighy (69 m.)
Harry Eden (29 m.)Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės