kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
Atnaujinkite informaciją apie filmą!
Po saulėlydžio
Po saulėlydžio
After the Sunset
Nuotykių / Komedija / Trileris
6.6 / (Balsavo: 85)
 

 

Režisierius:
Brett Ratner

Aktoriai:
Pierce Brosnan
Salma Hayek
Woody Harrelson
Don Cheadle
Naomie Harris
Chris Penn
Mykelti Williamson
Obba Babatundé
Russell Hornsby
Rex Linn
Troy Garity
Robert Curtis-Brown
Mark Moses
Michael Bowen

Premjera: 2004

Pastatyta: JAV

Filmo trukmė: 97 min.

Lietuvoje nuo: 2005-01-14

Kino studija: New Line Cinema

Platintojas: Garsų pasaulio įrašai

Sužinokite kada filmas buvo rodomas

 
Arūnas Puščius:
P. Brosnan, S. Hayek, W. Harrelson ...štai tokios garsios pavardės skamba filmo reklamoje. „Nuostabaus deimanto vagystė“, „intriguojantis veiksmas“...štai tokie šaukiniai pateikiam... skaitykite daugiau
Arūnas Puščius

Įspūdinga kriminalinė komedija prasideda itin intriguojančiai: Maksas Burdettas ir jo gražuolė bendrininkė Lola traukiasi į Bahamus, Paradise (Rojaus) salą, kur ruošiasi pradėti naują gyvenimą. Jie tik ką pavogė jau antrąjį iš trijų garsiųjų Napoleono deimantų. Jų puiki finansinė ateitis garantuota, o kriminalinė veikla jau praeityje.

Tačiau Stanas, FTB agentas, septynerius metus atkakliai persekiojęs Maksą, negali patikėti, kad skandalingoji kriminalinė porelė nutarė pradėti ramų šeimyninį gyvenimą. Jis įsitikinęs, kad jiedu planuoja pavogti trečiąjį Napoleono deimantą, vieną iš didžiausių ir labiausiai vertinamų deimantų pasaulyje. Tai vienas iš trijų identiškų deimantų, nuimtų nuo Napaleono kardo prieš jam pasistraukiant į Elbos salą. Šiandien jo vertė – 70 milijonų dolerių.

Garsusis deimantas, kaip keliaujančios parodos eksponatas, kruiziniu laivu turi būti atvežtas į Rojaus salą netrukus po Makso ir Lolos atvykimo. Nepaisant to, kad neturi jurisdikcijos Karibuose, Stanas ruošiasi pagauti suktuosius Maksą ir Lolą pačiame operacijos įkarštyje – šįkart tai asmeniška!

Kai du priešininkai susitinka rojaus kampelyje, Maksas sąmoningai apverčia kortas ir siekia susidraugauti su nusivylusiu detektyvu: mielai supažindina jį su visais malonumais, kuriuos tik teikia žmogui nuostabioji sala. Stanas gi, nebesuvokdamas situacijos ir vaidmenų pasikeitimo, greitai prisitaiko prie lengvabūdiško Karibų gyvenimo būdo.

Ar gali ilgamečiai priešininkai tapti draugais? O gal tikrai Maksas ir Lola metė savo nešvarius darbelius ir pradėjo naują gyvenimą? O jeigu visdėlto ne? Gal jie iš tiesų atsistatydino? O kaip dėl Stano – ar jis sako tiesą, o gal kažką slepia? Galiausiai, kai saulė nusileidžia, pavagiamas trečiasis Napoleono deimantas... Kuris iš jų dabar turės pasitraukti?

2005-01-14 Linksmiausias Salmos Hayek nuotykis filmavimo aikštelėje

daugiau nuotraukų >

tpl/center/comment.tpl
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 40 asmenys:
Barry Corbin (78 m.)Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės