kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
Atnaujinkite informaciją apie filmą!
Įbroliai
Įbroliai
Step Brothers
Komedija
6.2 / (Balsavo: 68)
 

 

Režisierius:
Adam McKay

Aktoriai:
Will Ferrell
John C. Reilly
Mary Steenburgen
Richard Jenkins
Jason Davis
Kathryn Hahn
Phil LaMarr
Ken Jeong
Seth Rogen
Adam Scott
Matt Walsh
Gillian Vigman

Premjera: 2008

Pastatyta: JAV

Filmo trukmė: 98 min.

Lietuvoje nuo: 2008-09-19

Kino studija: Apatow Productions / Columbia

Platintojas: ACME

Sužinokite kada filmas buvo rodomas

 

Brenanui Hafui (akt. Will Ferrell) 39-eri. Jis retkarčiais susiranda darbą, bet šiaip jau gyvena išlaikomas savo vienišos motinos Nensės (akt. Mary Sreenburgen). Deilas Dobakas (akt. John C. Relly) – 40-metis bedarbis, gyvenantis su savo (taip pat) vienišu tėvu Robertu (akt. Richard Jenkins).

Kas sieja šiuos du gerokai pagyvenusius jaunuolius be to, kad jie abu bedarbiai ir gyvena su tėvais? Ogi bendra nelaimė – jų tėvai, taip sakant „ant senatvės“, susimylėjo ir susituokė. Dabar Brenanas ir Deilas priversti gyventi ne tik po vienu stogu, bet ir – o siaube! – viename kambaryje. Tai dviems tėvų lepintiems 40-mečiamas tikra tragedija. Jie nesiruošia dalintis nei tėvų dėmesiu, nei gyvenamuoju plotu, nei žaislais... atsiprašau, daiktais.

Užverda nuožmi charakterių kova, kurioje griebiamasi visų įmanomų priemonių – smulkių niekšybių, psichologinio smurto ir t.t. Naujai iškepti įbroliai negali vienas kito pakęsti ir daro viską, kad atsikratytų vienas kito. Arba bent jau apkartintų viens kitam gyvenimą.
O tėvai, Nensė ir Robertas, matydami įbrolių nesantaiką, nusprendžia laiko veltui nešvaistyti. Jie imasi žygių, kad atsikratytų lizde pernelyg užsitupėjusių jauniklių. Nensė ir Robertas organizuoja savo sūneliams pokalbius dėl darbo – ką gali žinoti, o gal pavyks?

Tik, deja, visos tėvelių pastangos nueina perniek. Brenano ir Deilo savanaudiškumas, narciziškumas ir tinginystė yra didesni nei jų tėvų meilė jiems. O gal net ir vienas kitam... Paskendę savo egoistiškuose siekiuose, Brenanas ir Deilas nė nepastebėjo, kaip ėmė byrėti jų naujoji šeima.

Negalėdami žiūrėti, kaip kenčia jų tėvai (tik nežinia, kiek tame yra nesavanaudiškos meilės), Brenanas ir Deilas nusprendžia susivienyti ir sukurpia planą, kuris sugrąžintų tėtį ir mamą vieną pas kitą. Galbūt tam net prireiks išsikraustyti iš tokių patogių tėvų namų, bet tik galbūt...

(ACME Film)

2008-09-16 kinas.info savaitės apžvalga: šaltas savaitgalis - gera žinia kino teatrams
2008-09-16 Willas Ferrelas ir Davidas Beckhamas įsigijo žirgą

daugiau nuotraukų >

tpl/center/comment.tpl
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 53 asmenys:Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės