kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
Atnaujinkite informaciją apie filmą!
Kelionė į žemės centrą
Kelionė į žemės centrą
Journey to the Center of the Earth
Veiksmo / Nuotykių / Šeimai
8.3 / (Balsavo: 85)
 

 

Režisierius:
Eric Brevig

Aktoriai:
Brendan Fraser
Josh Hutcherson
Anita Briem
Jean Michel Paré
Jane Wheeler
Frank Fontaine
Giancarlo Caltabiano
Kaniehtiio Horn
Garth Gilker

Premjera: 2008

Pastatyta: JAV

Filmo trukmė: 92 min.

Lietuvoje nuo: 2008-08-15

Kino studija: Walden Media / Warner Bros.

Platintojas: Garsų Pasaulio Įrašai

Sužinokite kada filmas buvo rodomas

 
Dainius Blynas:
Amerikiečių komercinis kinas pasižymi labai griežtomis kino žanrus skiriančiomis ribomis. Pavyzdžiui, jei žinome, kad “Kelionė į žemės centrą” yra trimačiais efektais grįsta ir vis... skaitykite daugiau
Dainius Blynas

Žiulio Verno klasikinio romano "Kelionė į Žemės centrą" ekranizacija. Revoliucinė trimačio kino 3D technologija, suteiksianti kiekvienam žiūrovui efektingą įspūdį.

Įspūdingas nuotykių epas visai šeimai demonstruoja naujos kartos kiną, o neeiliniams skaitmeniniams efektams stebėti nebereikės papildomų akinių - žiūrovai įprastame ekrane galės stebėti neįprastus vaizdus.

Filme "Kelionė į Žemės centrą" žiūrovų laukia susidūrimas su nauju pasauliu, gyvenančiu pagal savus įstatymus, kuriame nebūna žiemų, ir kuriame iki šiol gyvena dinozaurai bei kiti keisti priešistoriniai sutvėrimai. Juostoje gausu paslapčių, mįslių ir netikėtų posūkių.
Geologijos profesoriui Trevorui (vaid. Brendanas Fraseris) į rankas pateko senas islandų manuskriptas, kuriame perskaityta žinia apverčia aukštyn kojomis visus jo planus. Jis su savo palydovais - sūnėnu ir dingusio brolio dukra leidžiasi į neįprastą kelionę ieškoti „dingusio pasaulio“. Nuotykių ieškotojai pasiryžę pasiekti Žemės centrą ir įminti mūsų planetos paslaptis. Žygeivių trijulės laukia pavojingi nuotykiai ir sunkūs išbandymai. Jų jėgas sekins troškulys, aklina tamsa, klaidžiojimas painiais labirintais. Drąsuoliai susitiks su dinozauru T-Rexu ir kitais priešistoriniais padarais. Jie patirs laisvą kritimą į angliakasių šachtą, pasivažinėjimą amerikietiškais kalnelių viražais, neįtikėtiną plaukiojimą požeminiame vandenyne, susidūrimą su plėšriomis piranijomis, pasivaikščiojimą po įspūdingo grožio olas ir daugybę neįsivaizduojamų netikėtumų.

Filmas kviečia pasinerti į unikalų pasaulį, kupiną nenusakomų įspūdžių, užburiančios gamtos ir netikėtų reiškinių. Unikali priešistorinė gamta, deimantiniai urvai ir magnetinės anomalijos padovanos visiems nepamirštamas akimirkas. Nuotykių epas mus pradžiugins stulbinančiais Islandijos gamtos peizažais, nes juostos kūrėjai nufilmavo gražiausius salos pasididžavimus ir tokias vietas, į kurias dar niekuomet nebuvo patekęs nė vienas žmogus.
"Kelionę į Žemės centrą" sukūrė režisierius debiutantas Ericas Brevigas, kuris Holivude užsitarnavo specialiųjų efektų vunderkindo vardą ir du kartus buvo nominuotas "Oskaro" premijai už karinę dramą "Perl Harboras" bei fantastinę pasaką "Kablys".

(Garsų Pasaulio Įrašai)

2008-09-16 kinas.info savaitės apžvalga: šaltas savaitgalis - gera žinia kino teatrams
2008-09-02 „Tamsos riteris“ pasiekė įspūdingą pusės milijardo dolerių sumą
2008-08-12 Brendanas Fraseris apie „Kelionę į Žemės centrą“

daugiau nuotraukų >

tpl/center/comment.tpl
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 53 asmenys:Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės