kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
Atnaujinkite informaciją apie filmą!
Kaip pavogti nuotaką
Kaip pavogti nuotaką
Made of Honor
Romantika / Komedija
7.3 / (Balsavo: 57)
 

 

Režisierius:
Paul Weiland

Aktoriai:
Patrick Dempsey
Michelle Monaghan
Kevin McKidd
Kadeem Hardison
Chris Messina
Richmond Arquette
Busy Philipps
Whitney Cummings
Emily Nelson
Kathleen Quinlan
Selma Stern
Sydney Pollack
James Sikking
Kevin Sussman
Beau Garrett

Premjera: 2008

Pastatyta: JAV

Filmo trukmė: 101 min.

Lietuvoje nuo: 2008-08-08

Kino studija: Columbia Pictures

Platintojas: ACME

Sužinokite kada filmas buvo rodomas

 

Štai jums tokia situacija: mergina ir vaikinas yra geriausi draugai, pažįstami jau daugelį metų, supranta vienas kitą be žodžių. Komplikacijos prasideda, kai vienas iš jų planuoja suorganizuoti sabotažą per kito vestuves. Visa tai yra iš kažkur girdėta ir matyta. Ar prisimenate komediją "Mano geriausio draugo vestuvės"? Jos prodiuseriai jau negalėjo sukurti antro tokio paties filmo, todėl sumąstė apversti viską aukštyn kojom ir sukeisti pagrindinių personažų lytis.

Taip Julia Roberts pavirto Patricku Dempsey. Moterų auditorijos numylėtinis vaidina beprotiškai įsimylėjusį milionierių, kuris sutinka tapti pabroliu savo geriausios draugės vestuvėse su Škotijos piliečiai vien tik tam, kad išnaudotų paskutinį įmanomą šansą suvilioti ilgametę mylimąją ir pagaliau ištarti žodžius, kokius ji labai nori išgirsti.

Britų režisierius Paulas Weilandas (TV serialas "Ponas Bynas") iš anksto žinojo, kad filmas bus lyginamas ir gretinamas su nepamirštamaja 1997-ųjų romantine komedija, kuri Lietuvoje suviliojo beveik 15 tūkst. žiūrovų. Todėl jis stengėsi paįvairinti scenarijų netikėtumais ir atrišo aktoriams rankas neplanuotoms improvizacijoms. Patrickas Dempsey ir Michelle Monaghan tapo komedijos bendraautoriais ir pasigavo azartą, todėl kiekvienas mėgino kažkuo nustebinti.

Filmavimo procesas Niujorke vyko gan sklandžiai, išskyrus smulkų faktą, kad jiems nepavyko išsivaduoti nuo nuolatinių stebėtojų tarybos. Nuo dvejiems "Auksiniams gaubliams" nominuoto Patricko Dempsey žavesio alpstančios gerbėjos persekiojo jį kiekvieną dieną ir nepaliko ramybėje net įjungus kameras. Tačiau TV serialo "Grei anatomija" aktorius visai nepyko dėl padidinto dėmesio, nes puikiai suprato, kad būtent šie žmonės padarė jį pasaulinio garso žvaigžde ir du kartus išrinko populiariausiu TV aktoriumi. Karjeros pradžioje pačius įvairiausius žanrus išbandęs 42-ejų metų vyrukas ("Epidemija", "Bėk", "Riksmas 3") nusprendė neišradinėti dviračio ir vaidinti tai, kas geriausiai sekasi.

(ACME Film)

2008-08-05 Serialo „Grei anatomija“ žvaigždę persekioja gerbėjos

daugiau nuotraukų >

tpl/center/comment.tpl
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 49 asmenys:
Billy Unger (23 m.)
Zak Orth (48 m.)Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės