kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
Atnaujinkite informaciją apie filmą!
Terminatorius: Išsigelbėjimas
Terminatorius: Išsigelbėjimas
Terminator Salvation
Nuotykių / Drama / Veiksmo
8.4 / (Balsavo: 642)
 

 

Režisierius:
McG

Aktoriai:
Christian Bale
Moon Bloodgood
Anton Yelchin
Sam Worthington
Helena Bonham Carter
Jadagrace
Bryce Dallas Howard
Common
Jane Alexander
Michael Ironside
Ivan G`Vera
Chris Browning
Dorian Nkono
Beth Bailey

Premjera: 2009

Pastatyta: JAV

Filmo trukmė: 130 min.

Lietuvoje nuo: 2009-06-05

Kino studija: Halcyon Company / WB

Platintojas: ACME

Sužinokite kada filmas buvo rodomas

 
Ona Inčiūraitė:
Įdomu, Kalifornija atsiduso su dideliu palengvėjimu ar visgi su nemažu nusivylimu, kai „Terminatoriaus“ tęsinyje neišvydo savojo gubernatoriaus.  

Dar Jonathanui M... skaitykite daugiau
Ona Inčiūraitė

JAV Respublikonų partijos delegatas Arnoldas Schwarzeneggeris iki 2011 m. sausio 3 d. vis dar sėdės Kalifornijos gubernatoriaus kėdėje, todėl komercinio kino industrijai reikia naujo Terminatoriaus.

Kas juo taps pamatysite 2009 m. gegužės 22 d., kai viso pasaulio kino teatrus sudrebins nekantriai laukiama kultinio fantastinio veiksmo trilerio ketvirtoji dalis. Niekas nenuginčys, kad būtent Jameso Camerono režisuotas "Terminatorius" pavertė raumeningąjį austrų kilmės milžiną holivudinių standartų superžvaigžde. Bet jis pasirinko politinę veiklą ir paaukojo sukauptą aktoriaus patirtį.

Prasideda nauja "Terminatoriaus" era jau be nenugalimojo Arnio. Ketvirtasis filmas pateiks visiškai novatorišką žmonių ir robotų susirėmimo viziją, kuri niekuo nebus susijusi su ankstesnėmis Jameso Camerono ir Jonathano Mostow papasakotomis istorijomis. Visi prisimename, kaip Žemėje nusileido žudikiškais instinktais prifarširuotas bejausmis robotas su vieninteliu tikslu - pašalinti kūdikio besilaukiančią moterį Sarą Konor. Paslaptingoji korporacija "Skynet" teisingai nuspėjo, kad jos sūnus Džonas ateityje užaugs aršiausiu priešu ir drąsiausiu žmonijos vedliu. Tolimosios ateities niekšai mėgino dar du kartus sunaikinti principingąjį jaunuolį, bet technologiškai pagerinti terminatoriai (Robertas Patrickas ir Kristianna Loken) neįvykdė suplanuotos misijos. Populiariųjų "Čarlio angelų" režisierius McG ryžosi svarbiausiam karjeros iššūkiui - vizualizuoti scenaristų Michaelo Ferriso ir Johno Brancato intriguojančio scenarijų, kuriam Holivudo studijos "Warner Bros." ir "Sony Pictures" suformavo įspūdingą 200 mln. JAV dolerių biudžetą. Šį kartą atsidursime 2018 metų postapokaliptiniame pasaulyje, kai ant Žemės paviršiaus neegzistuos jokie miestai, o likusiems gyviems žmonėms nerūpės prezidentų rinkimai, finansinės krizės ir pramogos. Teismo dienos nepavyko išvengti. Absoliučiai viskas pradingo. Artėja bekompromisinis karas. Džonas Konoras prisiims likimo siųstą atsakomybę vesti rezistencinio pasipriešinimo grupuotę į lemtingąjį mūšį prieš "Skynet" štampuojamų terminatorių armiją. Tačiau jaunojo kovotojo nusiteikimą pradeda kvestionuoti paslaptingasis keistuolis Markusas Vraitas, kuris beveik neprisimena savo praeities ir žino tik tiek, kad neseniai kalėjime laukė mirties bausmės įvykdymo. Per trumpą laiką Džonui teks pasikliauti nuojauta ir nuspręsti, ar tikrai verta pasitikėti nepažįstamuoju pagalbininku, kuris gali būti specialiai atsiųstas iš ateities, kad suplanuotomis apgaulėmis sukeltų dar siaubingesnę sumaištį. Džonas su Markusu leisis į pavojingą odisėją, kurios tikslas prasibrauti į milžiniškos korporacijos "Skynet" valdymo centrą. Ten vyrai išsiaiškins kraupią paslaptį apie planuojamą visos žmonijos sunaikinimą.

Bebaimį kovotoją Džoną Konorą įkūnys įsimintinų kino hitų "Betmenas: pradžia", "Prestižas", "Mašinistas" ir "Tamsos riteris" žvaigždūnas Christianas Bale'as. Jo pasiaukojančios žmonos ir ištikimiausios pagalbininkės Keitės Konor vaidmenį atliks režisieriaus Rono Howardo dukra Bryce Dallas Howard, kurios talentu jau galėjome įsitikinti Larso von Triero dramoje "Manderlis, Samo Raimi komiksiniame veiksmo trileryje "Žmogus-voras 3", M.Nighto Shyamalano filmuose "Kaimas" ir "Mergina vandenyje".

Puikiai užsirekomendavęs rusų kilmės jaunas aktorius Antonas Yelchinas ("Alfa gauja") pavirs narsiu paaugliu kareiviu Kailu Rysu, t.y. tuo pačiu herojumi, kuris pirmajame "Terminatoriuje" buvo pasiųstas į dabartinius laikus, kad apsaugotų Sarą Konor ir taptų jos sūnaus Džono tėvu (jį įkūnyjo žymiai vyresnis Michaelas Biehnas). Labiausiai intriguojantį vaidmenį gavo Samas Worthingtonas, kurį režisieriui McG rekomendavo pats "Terminatoriaus" sumanytojas ir krikštatėvis Jamesas Cameronas. Ne mažiau įdomus ir didžiausiomis paslaptimis apipintas atrodo britų aktorės Helenos Bonham Carter ("Beždžionių planeta", "Mano gyvenimo žuvis", "Svynis Todas") "labai blogos moters" vaidmuo.

2009 metų gegužės 22 d. legendinis "Terminatorius" sugrįžta ketvirtą kartą. Šis sugrįžimas kartu bus pačiame filmavimo įkarštyje išėjusio Amžinybėn šviesios atminties specialiųjų efektų guru, makijažo maestro ir 4 "Oskarų" savininko Stano Winstono ("Grobuonis", "Juros periodo parkas", "Terminatorius", "Svetimas", "Vyrai juodais drabužiais") gulbės giesmė.

(ACME)

2009-05-04 Antonas Yelchinas laukiamiausiuose sezono filmuose

daugiau nuotraukų >

tpl/center/comment.tpl
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 49 asmenys:
Peta Wilson (48 m.)
Delroy Lindo (66 m.)Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės