kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
Atnaujinkite informaciją apie filmą!
Seselė Betė
Seselė Betė
Nurse Betty
Komedija / Trileris
8.8 / (Balsavo: 6)
 

 

Režisierius:
Neil La Bute

Aktoriai:
Morgan Freeman
Renée Zellweger
Chris Rock
Greg Kinnear
Aaron Eckhart
Tia Texada
Crispin Glover
Pruitt Taylor Vince
Allison Janney
Kathleen Wilhoite
Elizabeth Mitchell
Susan Barnes
Harriet Sansom Harris
Sung Hi Lee
Laird Macintosh

Premjera: 2000

Pastatyta: JAV/Vokietija

Filmo trukmė: 110 min.

Lietuvoje nuo: 2001-03-23

Kino studija: Pacifica Film

Platintojas: ACME Films

Sužinokite kada filmas buvo rodomas

 

Kanzase gyvena Beti, kuri dirba padavėja pigiame restoranėlyje. Beti - daili mergina, tačiau nekokia padavėja: dažnai ji taip užsižiūri televizorių, kad pamiršta savo klientus. Kas taip sudomina Beti? Ogi dieninės muilo operos "Dėl ko verta mylėti" dailių herojų nesibaigiančios romantiškų nuotykių peripetijos. Kas geriau, jei ne populiaraus TV serialo grožybės, ekrano sukurta fikcija padeda pamiršti nuosavo gyvenimo negandas?

O Beti gyvenimas - tikrai ne rožėm klotas. Padėvėtais automobiliais prekiaujantis jos vyrelis Delas - nepraustaburnis tipelis, vertinantis žmoną ne ką daugiau nei šiukšles už namo. Lyginti simpatingąjį daktarą Deividą Reivelą iš tos mylimos Beti muilo operos ir Delą - tas pats, lyg lyginti dieną ir naktį. Argi daktaras Deividas galėtų pamiršti, pavyzdžiui, Beti gimtadienį?

Bet vieną naktį viskas pasikeičia. Beti peržiūrinėja "Dėl ko verta mylėti" paskutiniosios serijos įrašą (o taip, serialą ji myli TAIP labai!), o mylimas daktaras Deividas Reivelas, žvelgdamas į mėnesieną, staiga taria: "Aš žinau, kad manęs laukia kažkas ypatinga ten kažkur" Užgavusi jautriausias stygas frazė lyg aidas vėl ir vėl atsiliepia Beti viduje. Nuo to momento jos gyvenimas pradeda keistis.

Pasirodo, progos pasprukti iš apmusijusio Kanzaso ilgai laukti nereikėjo - nekenčiamą vyrą Delą, neapsikentę nevykusio sandėrio ir absurdiškų rasistinių užuominų, nudobia šaltakraujai žudikai - tėvas ir sūnus - Čarlis bei Veslis. Beti, netyčia mačiusi kraupų nužudymą, į tragediją reaguoja netikėtai - tarytum žengia į alternatyvią realybę, savo fantazijose (o gal tikrovėje?) virsdama sesele Beti iš "Dėl ko verta mylėti". Dabar svarbiausias jos gyvenimo tikslas - susigrąžinti mylimąjį - daktarą Deividą Reivelą.

Ar dar verta pridurti, jog Beti sprunka iš Kanzaso su "biuiku", taip ir nesuvokusi, kad būtent jo bagažinėje yra tai, ko ieškojo vyro žudikai? Jūs nesunkiai atspėsite, kas dabar yra Nr.1 jų aukų sąraše.

Gaudynės ir šiurpiai juokingi nuotykiai prasideda.

tpl/center/comment.tpl
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 42 asmenys:
James Franco (40 m.)
Ashley Judd (50 m.)Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės