kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
Atnaujinkite informaciją apie filmą!
Įvykis
Įvykis
The Happening
Fantastika / Drama
8 / (Balsavo: 340)
 

 

Režisierius:
M. Night Shyamalan

Aktoriai:
Mark Wahlberg
Zooey Deschanel
John Leguizamo
Spencer Breslin
Betty Buckley
Tony Devon
Victoria Clark
Jeremy Strong
Frank Collison
Stéphane Debac
Ashlyn Sanchez
Robert Bailey Jr.
Edward James Hyland

Premjera: 2008

Pastatyta: JAV

Filmo trukmė: 91 min.

Lietuvoje nuo: 2008-06-13

Kino studija: Blinding Edge Pictures / Fox

Platintojas: Forum Cinemas

Sužinokite kada filmas buvo rodomas

 
Marijus Kulvietis:
Kino platintojų anonsas pateikia keistą išankstinį atsiprašymą: „Indų kilmės režisierius M. Night Shyamalanas turi daug priešų tarp žiūrovų ir kritikų, kurie iš anksto pasmerkia ki... skaitykite daugiau
Marijus Kulvietis

Indų kilmės režisierius M. Night Shyamalanas turi daug priešų tarp žiūrovų ir kritikų, kurie iš anksto pasmerkia kiekvieną jo naują filmą net nepažiūrėję nė vieno kadro. Taip jie vis dar keršija už "Šeštąjį pojūtį", kuriame savo scenarijus realizuojantis autorius visus genialiai apgavo ir į kultinių frazių rinkinį įrašė žodžius "Aš matau mirusiuosius".

Režisūrinio stiliaus tąsa pastebima ir 57 mln. JAV dolerių kainavusiame paranojiškame trileryje, kuriame režisierius lieka ištikimas pasakojimo struktūrai ir didžiąją laiko dalį palieka žiūrovą nežinomybėje. Kas gi nutiko Amerikai, kad žmonės staiga ryžosi masinei evakuacijai? Kokios paslaptingos aplinkybės privertė daugelį piliečių pjaustytis venas, leisti kulkas į smilkinius, šokinėti nuo stogų ir žudytis kitų akivaizdoje? Nuo ko taip desperatiškai bėga mokytojas su žmona ir vaikais? Kodėl visi žmonės atrodo tokie išsigandę? Kas yra tas nematomas priešas? Šiuos klausimus jums galėtų atsakyti tik žmogus, perskaitęs M. Night Shyamalano scenarijų kodiniu pavadinimu "Žaliasis efektas", bet tokių laimingųjų tiesiog nerasite. Netgi pagrindiniam vaidmeniui pakviestas Markas Wahlbergas negalėjo įsivaizduoti tikrojo globalinės katastrofos paveikslo.

Aišku tik viena, kad "Įvykis" bus pats šiurpiausias ir baisiausias M. Night Shyamalano kūrinys, kuris jau mėgaujasi auditorijos amžių ribojančiu griežtu reitingu "R". Jis pats žada tikrą šoko terapiją stiprių nervų žmonėms ir iš anksto įspėja, kad filme bus daug smurtinių, kruvinų ir šokiruojančių scenų. Birželio 13-oji pagal kalendorių yra penktadienis, o tai pati tinkamiausia data filmui apie mirtį, paranojišką baimę, gąsdinančią nežinomybę ir apokaliptinį prakeiksmą.

Holivudo užkulisiuose sklando labai ironiška teorema, kurią išrado niekam nežinomas Pitagoras. Joje teigiama, kad kuo ilgesnį vaidmenį M. Night Shyamalanas pasirašys pats sau, tuo jo naujasis filmas bus prastesnis ir surinks mažiau pinigų. Juokas juokais, bet šis keistas užkeikimas, kuriuo gana rimtai vadovaujasi Holivudo studijų bosai, suveikė po siaubo pasakos "Mergina vandenyje". M. Night Shyamalanas leido sau pasirodyti ekrane apie 15 minučių ir nepatingėjo pasakyti keletą reikšmingų frazių, o JAV kino teatrai sugebėjo parduoti bilietų į šį filmą tik už 42 mln. JAV dolerių.

(Forum Cinemas)

2008-06-06 M. Wahlbergas pagrindiniame vaidmenyje įkūnijo režisierių

daugiau nuotraukų >

tpl/center/comment.tpl
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 39 asmenys:
Meg Ryan (I) (57 m.)
Jodie Foster (56 m.)Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės