kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
Atnaujinkite informaciją apie filmą!
Paryžius
Paryžius
Paris
Drama
8.4 / (Balsavo: 67)
 

 

Režisierius:
Cédric Klapisch

Aktoriai:
Juliette Binoche
Romain Duris
Fabrice Luchini
Albert Dupontel
François Cluzet
Karin Viard
Gilles Lellouche
Mélanie Laurent
Zinedine Soualem
Julie Ferrier
Olivia Bonamy
Maurice Bénichou
Annelise Hesme
Audrey Marnay
Xavier Robic

Premjera: 2008

Pastatyta: Prancūzija

Filmo trukmė: 130 min.

Lietuvoje nuo: 2008-12-12

Kino studija: Ce Qui Me Meut Motion Pictures

Platintojas: ACME

Sužinokite kada filmas buvo rodomas

 

Pjeras (akt. Romain Duris) – jaunas talentingas šokėjas. Tačiau jam nepasisekė – jam diagnozuota sunki širdies liga, dėl kurios jis nebegali šokti. Vienintelė jo viltis – širdies transplantas, nors Pjeras puikiai žino, kad net su juo gali neišgyventi. Tad Pjeras atideda į šalį šokius, paskambina seseriai Elizai (akt. Juliette Binoche) ir atsisėda savo apartamentų balkone paspoksoti į Paryžiaus gatvėmis skubančius praeivius. Ir Paryžius įtraukia negalintį šokti Pjerą į siautulingą meilės, gyvenimo ir mirties šokį. Pjeras niekada nebuvo pastebėjęs, jaukių Paryžiaus gatvelių, ramių skverų ar net taip visiems pakyrėjusio ir nebejaudinančio Eifelio bokšto; jis niekada nebuvo pastebėjęs, kiek dramų kasdien vyksta meilės miesto gatvėse. Tūkstančiai. Kartais jos komiškos, kartais romantiškos, o dažnai – tragiškos. Netrukus atvyksta Pjero sesuo su trimis vaikais. Tačiau Pjeras niekada nebuvo labai artimas su ja ir vaikiškas šurmulys, įsiveržęs į jo namus, bei rūpestingos sesers šokinėjimas aplink nepriverčia jo atsisakyti naujojo savo užsiėmimo – stebėti spektaklį, vykstantį apačioje plytinčioje miesto scenoje. Scenoje pasirodo nauji veikėjai ir kiekvienas turi ką papasakoti, kiekvienas turi istoriją: Rolandas (akt. Fabrice Luchini), istorijos profesorius, įsimylėjęs savo studentę (akt. Mélanie Paurent) ir siuntinėjantis jai eiliuotas žinutes, prekiautojas vaisiais (akt. Albert Dupontel), dirbantis kartu su buvusia žmona (akt. Julie Ferrier), rasistė kepyklos savininkė (akt. Karin Viard) ir jos darbuotoja Kadiža (akt. Sabrine Ouazani), atvykusi į Paryžių iš Šiaurės Afrikos ir tikėdamasi geresnio gyvenimo. Jų visų istorijos skęsta r vėl išnyra tarp begalės tokių pat ir – vėlgi – unikalių istorijų neaprėpiamoje Paryžiaus scenoje. Jos visos neapsakomai svarbios, tačiau visos yra tik dalelė didžiojo Paryžiaus spektaklio. Pjeras, stovintis savo buto balkone – pagrindinis šio spektaklio žiūrovas. Jis tik dabar suvokia, kokį didingą šokį - kurio dalimi tapo ir jis – kasdien šoka neapsakomo grožio miestas – Paryžius.

„Paryžius“ – naujas režisieriaus Cédric Klapisch („Rusiškos lėlytės“, „Europudingas“) filmas. Tai netikėtai jautri istorija apie didį šokėją – ne, ne apie Pjerą. Apie Paryžių, kupiną meilės, neapykantos, švelnumo, aistros, tragizmo ir, svarbiausia, niekada neišsenkančio gaivalo.

(ACME)

daugiau nuotraukų >

tpl/center/comment.tpl
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 38 asmenys:
Bill Nighy (69 m.)
Harry Eden (29 m.)Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės