kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
Atnaujinkite informaciją apie filmą!
Mano monstriukas ir aš
Mano monstriukas ir aš
The Water Horse
Šeimai / Fantastika / Nuotykių
8.3 / (Balsavo: 97)
 

 

Režisierius:
Jay Russell

Aktoriai:
Bruce Allpress
Eddie Campbell
Brian Cox
Emily Watson
David Morrissey
Craig Hall
Alexander Nathan Etel

Premjera: 2007

Pastatyta: JAV

Filmo trukmė: 111 min.

Lietuvoje nuo: 2008-03-21

Kino studija: Beacon Pictures / Columbia

Platintojas: ACME

Sužinokite kada filmas buvo rodomas

 
Marijus Kulvietis:
Pasisekė vaikams per Velykų atostogas. Jiems teko žymiai geresni filmai , negu suaugusiems. Šalia „Spaiderviko kronikų“, tokiai pačiai jaunesnio mokyklinio amžiaus auditorijai skir... skaitykite daugiau
Marijus Kulvietis

Tikriausiai jums teko bent vieną kartą girdėti legendą apie Lochneso pabaisą? Jau nuo neatmenamų laikų literatūros šaltinėsiuose, istoriniuose metraščiuose ir interneto svetainėse sklando gausybė įvairiausių versijų ir keisčiausių teorijų. Bet niekas iki šiol nežino ir negali paaiškinti tikrosios tiesos?

Kas slepiasi mistiškai išgarsėjusiame Škotijos ežere Lochnese? Sakoma, kad jame gyvena pabaisa Nesė, kuri lyg į zoologijos sodą traukia milijonus turistų iš viso pasaulio.

Amerikiečių režisierius Jay'us Russellas pasikvietė britų kino profesionalus, pasitelkė trilogijai "Žiedų valdovas" specialiuosius efektus sukūrusią kompaniją WETA ir iškeliavo į Naująją Zelandiją, kad nufilmuotų nuoširdžią, originalią ir gražią pasaką visai šeimai apie mažą monstriuką, kuris susidraugavo su berniuku, užaugo dideliu monstru ir apsigyveno ežere.

Veiksmas prasideda Škotijos miestelio alaus bare šalia Lochneso ežero. Amerikiečių turistas pastebi vietiniame laikraštyje atspausdintos nuotraukos kopija ir garsiai pareiškia asmeninę nuomonę, kad joje užfiksuotas monstras yra spaudos klastotė. Vienas vietinis gyventojas (akt. Brianas Coxas) pritaria išgirstai versijai ir pasisiūlo papasakoti istoriją, o jo žodžiai nukelia į 1942-uosius.

12-metis Angusas (akt. Alexas Etelis) vis dar negali susitaikyti su II-ajame pasauliniame kare kariavusio tėčio mirtimi ir desperatiškai ieško gero draugo. Vieną dieną vaikščiodamas ežero pakrante jis suranda keistą didelių gabaritų kiaušinį, iš kurio išsiropščia mažytis ropliukas. Jis pasižymi nevaldomu apetitu ir ypač mėgsta plaukioti vandenyje. Berniukas parsineša dinozauriuką su šrekiškomis ausimis namo, skaniai maitina ir padeda atgauti jėgas. Jis nusprendžia neišduoti paslapties apie naują kambarioką mamai Anai (akt. Emily Watson), sesutei Kirstei (akt. Priyanka Xi), šeimos draugui Liuisui (akt. Benas Chaplinas) ir kitiems žmonėms.

Angusas suteikia nekalbančiam mielam bičiuliui vardą Kruzas, kurį pasiskolina iš jam patinkančio romano "Lobių sala". Tačiau laikas bėga, o monstriukas kasdien sparčiai auga, kad jam jau tampa neįmanoma pasislėpti kambaryje, statinėje ar vonioje. Berniukas įtaria, kad mama vis tiek nepritars vis didėjančiam įnamiui, todėl išleidžia Kruzą į ežerą.

Didžiausias komplikacijas išprovokuoja tame pačiame name gyvenantys britų kareiviai, kuriems vadovaujantis pulkininkas Hamiltonas (akt. Davidas Morrissey) yra įsitikinęs, kad Hitlerio armijos nacistiniai povandeniniai laivai atplauks būtent į šį ežerą ir surengs pirmąją ataką prieš D.Britaniją.

Kruzo gyvybei iškyla nemenkas pavojus, kai įtarusis būrio vadas nusprendžia įrengti ežere pasalą priešui, kurio galbūt čia niekuomet nebus.

daugiau nuotraukų >

tpl/center/comment.tpl
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 30 asmenys:
Jon Favreau (52 m.)
Joy Bryant (42 m.)Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės