kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
Atnaujinkite informaciją apie filmą!
Fara
Fara
Fara
Drama
10 / (Balsavo: 2)
 

 

Režisierius:
Abai Karpykov

Aktoriai:
Farkhad Abdraimov
Kristina Orbakaitė
Kamila Nukejeva
Aleksandr Aleksandrov
Dauren Sarsekeyev
Peter Zhmutski

Premjera: 1998

Pastatyta: Rusija/Kazachstanas

Filmo trukmė: 89 min.

Kino studija: ABA Studio

 

37 – erių metų virėjas ir kavinės "Kregždutė" savininkas Fara Achmetovas vis dar gyvena savo vaikystės prisiminimais. Galbūt todėl jis nepritampa pragmatiškame pasaulyje, kurį valdo pinigai, pavydas ir kerštas. Kažkada dešimtmetis Fara buvo prikaustytas prie invalido vežimėlio, ant kojų jį pastatė geriausias draugas Bobas. Tačiau už tai berniukas sumokėjo pačią didžiausią – savo gyvybės kainą.

Bobo atminimas padeda Farai ir šiandien, kai po tėvo mirties jis vienas turi kovoti už teisę gyventi ir būti savimi. Faros tėvas sovietiniais laikais buvo aukštas partinis veikėjas, o vėliau tapo turtingu bankininku, tačiau po jo mirties sūnus negavo nė cento. Tiksliau – visi pinigai padėti sąskaitoje, o norint ja disponuoti reikia žinoti kodą – tris raides ir datą.

Iššifruoti šį kodą ir pasisavinti pinigus labiausiai trokšta banke dirbantis buvęs Faros vaikystės draugas Bacha – klastingas ir žiaurus žmogus. Tuo metu į miestą atvyksta nepažįstamoji, kurios 10- metis sūnus sunkiai serga. Ji mėgina gauti 120.000 dolerių vaikui gydyti. Klastingasis Bacha nusiunčia moterį pas Farą, tikėdamasis, kad šis susigraudins ir duos jai pinigų, kartu ir išduos paslaptingąjį kodą. Tačiau Fara ir pats jo nežino – tėvas prieš mirtį nespėjo nieko pasakyti.

Iššifruoti kodą, išgelbėti mirštantį vaiką ir surasti mylinčią širdį Farai padeda ... vaikystės prisiminimai, nes atsakymai į visus klausimus glūdi būtent ten...

tpl/center/comment.tpl
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 28 asmenys:Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės