kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
Atnaujinkite informaciją apie filmą!
Pašoksime?
Pašoksime?
Shall we dance
Romantika / Drama / Komedija
8.4 / (Balsavo: 100)
 

 

Režisierius:
Audrey Wells

Aktoriai:
Richard Gere
Jennifer Lopez
Susan Sarandon
Stanley Tucci
Bobby Cannavale
Omar Benson Miller
Richard Jenkins
Anita Gillette
Nick Cannon
Mya
Lisa Ann Walter
Tamara Hope
Stark Sands
Sarah Lafleur
Onalee Ames
Diana Salvatore
David Sparrow

Premjera: 2004

Pastatyta: JAV

Filmo trukmė: 106 min.

Lietuvoje nuo: 2004-12-10

Kino studija: Miramax Films

Platintojas: ACME Films

Sužinokite kada filmas buvo rodomas

 

1996-siais japonų režisieriaus Masayuki Suo romantinė drama "Pašoksime?" sulaukė neregėto populiarumo ir susišlavė net 13 Japonijos kino akademijos prestižinių apdovanojimų.

Džonas Klarkas jaučiasi velniškai pavargęs nuo pilkos kasdienybės ir jo gyvenimą apėmusios rutinos. Kiekvieną dieną jis eina į gerai apmokamą, bet nuobodų darbą advokatų kontoroje. Po to jis sportuoja treniruoklių ir gimnastikos salėje, o galiausiai skuba pas mylimą žmoną Beverli ir du nuostabius vaikus.

Kiekvieną vakarą traukiniu keliaudamas namo Džonas pravažiuoja šokių studiją ir vis pastebi liūdnu žvilgsniu per langą į gatvę besižvalgančią merginą. Vyras jaučia, kad jam kažko trūksta šiame gyvenime, ir vieną kartą tiesiog išlipa ne sau įprastoje stotelėje.

Nuobodus ir nuspėjamas Džonas spontaniškai ryžtasi užsirašyti į šokių kursus, kad galėtų artimiau pažinti tą žaviąją šokių trenerę vardu Paulina ir išsiaiškinti ją kamuojančios depresijos priežastis.

Tačiau jis patenka pagyvenusios ir nostalgiškų prisiminimų paveiktos šokių studijos šeimininkės Mis Mitzi globon, o po kiekvienos treniruotės jaučia vis didesnį polinkį šokiams. Bėga savaitės, o patyręs advokatas vis geriau įsisavina reikiamus šokio judesius ir neįprastą entuziazmą užkrečia savo kolegas. Pradėjęs vis dažniau kalbėti apie trečiadieninį užsiėmimą, Džonas išsiaiškina, kad jo kolega bendradarbis taip pat turi slaptą aistrą šokiams, blizgantiems drabužiams, įmantriems perukams ir stengiasi palaikyti tobulą kūno išvaizdą.

Kiekvieną trečiadienį Džonas grįžta namo žymiai vėliau, bet nesiryžta pranešti žmonai apie savo naująjį užsiėmimą. Beverli atkreipia dėmesį į periodiškus vėlavimus ir paveikta savo bendradarbių išpažinties apie liūdną gyvenimo patirtį, pradeda rimtai įtarinėti, kad Džonas yra jai neištikimas ir turi paslaptingą meilužę. Beverli nepagaili piinigų ir pasamdo profesionalų seklį, kad sužinotų visą teisybę.

Tuo tarpu Džonas vis labiau džiaugiasi savo hobiu, kuris ypač praskaidrina rutininį gyvenimą. Šokių treniruotėse jam tenka susitikti su bjaurius pokštus pamėgusią intruktore Bobi, kuri šneka viską, kas tik jai šauna į galvą, o taip pat su itin mandagiu pleibojumi Čiku, kuris trokšta sužavėti kuo daugiau merginų, ir storuliu Vernu, kuris paslapčia mokosi šokti ir ruošia malonų siurprizą savo sužadėtinei.

Dėl buvusio partnerio klaidos apmaudžią nesėkmę patyrusi Paulina po truputį atsigauna stebėdama neblėstantį Džono entuziazmą šokių treniruotėse. Ji pasiūlo greitai tobulėjančiam naujokui dalyvauti svarbiose šokių varžybose, kuriose nugalėtojusi pora iškovos kelialapį į prestižinį tarptautinį šokių turnyrą Anglijoje.

2004-12-24 Richardas Gere`as trokšta daugiau vaikų
2004-12-21 Jennifer Lopez mama nori kuo greičiau tapti senele
2004-12-20 R. Gere`as Maskvoje pristatė savo fotografijų parodą

daugiau nuotraukų >

tpl/center/comment.tpl
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 46 asmenys:
Josh Duhamel (46 m.)
David Moscow (44 m.)
D.B. Sweeney (57 m.)
Gary Grubbs (69 m.)Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės