kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
Atnaujinkite informaciją apie filmą!
Žinau, kas mane nužudė
Žinau, kas mane nužudė
I Know Who Killed Me
Trileris / Drama
7.8 / (Balsavo: 42)
 

 

Režisierius:
Chris Sivertson

Aktoriai:
Neal McDonough
Julia Ormond
Brian Geraghty
Brian McNamara
Spencer Garrett
Gregory Itzin
Kenya Moore
Thomas Tofel
Rodney Rowland
David Figlioli
Jessica Rose
Megan Henning
Bonnie Aarons
Lindsay Lohan
Michael Adler

Premjera: 2007

Pastatyta: JAV

Filmo trukmė: 105 min.

Kino studija: 360 Pictures / TriStar

Platintojas: ACME

 

Skandalingu elgesiu pasižymėjusi ir į policijos areštinę patekusi aktorė Lindsay Lohan jau negalėjo dalyvauti naujausio filmo premjeriniuose renginiuose. Kai kurie ciniškesni kritikai prognozavo, kad šis dvigubas vaidmuo gali būti paskutinis nuo narkotikų ir alkoholio priklausomos merginos karjeroje.

Protinga ir talentinga studentė Aubrey Fleming dar visai neseniai mėgavosi nuostabiu ir tobulu gyvenimu. Jai netrūko rūpestingų tėvų Suzan ir Danielio dėmesio, o ištikimas draugas Džerodas kasdien laidė merginai meilės strėles.

Aubrey intensyviai tobulino įgūdžius groti pianinu ir ruošėsi konkursui, bet likusį laiką skirdavo romano rašymui. Dar vaikystėje ji pamėgo literatūrą ir išsiugdė neįprastą vaizduotę, todėl trokšta išmėginti galimybes ir papasakoti žiaurią istoriją apie pradingusią merginą, kuri ieško kitos savo pusės.

Tačiau vieną vakarą pati Aubrey paslaptingai pradingsta be žinios. Ji buvo susitarusi po futbolo varžybų nueiti į kiną su mylimuoju Džerodu ir dvejomis draugėmis, bet į suplanuotą pasimatymą jau neatėjo.

Neeilinių gabumų merginos dingimas sukrečia idiliškai mažą New Salemą, kraupus įvykis sukelia ant kojų policijos detektyvus, o jiems į pagalbą atvyksta FTB agentai. Juk dar visai neseniai pareigūnai aptiko iki neatpažįstamumo žiauriai sužalotos ir nukankintos to paties miestelio gyventojos Dženifer Toland lavoną. Teisėsaugininkai įtaria, kad Aubrey galėjo būti pagrobta nežinomo serijinio žudiko, kuris siaučia apylinkėse ir sadistiškai niekina merginų kūnus.

Bergždžiai prabėga kelios savaitės, bet paieškos operacija neduoda jokių rezultatų. Galiausiai motociklininkas prie miško keliuko pastebi leisgyvę jauną merginą, kuriai kažkas brutualiai nukirto dešinę ranką ir koją. Tokios žinios pradžiugina viltis surasti dukterį gyvą jau bepraradusius tėvus, kuriems rūpi kuo greičiau išsiaiškinti sadisto asmenybę.

Kas galėjo taip žiauriai pasielgti su žaviaja Aubrey? Turtuolių šeimose uždarbiaujantis psichiškai nesveikas sodininkas? Pernelyg pavydus draugas? Praeities nuodėmes slepiantis ir perdaug žinantis tėvas? Mažame miestelyje greitai sklinda patys įvairiausi gandai, todėl faktiškai kiekvienas žmogus tampa įtariamuoju.

Didžiausios komplikacijos ir taip sudėtingoje byloje prasideda, kai atsigavusi po šoko mergina labai nustemba, kad ją absoliučiai visi vadina Aubrey. Abstulbusiems iš nuostabos lankytojams nukentėjusioji prisistato neva tikruoju Dakotos Mos vardu ir tvirtina, kad iki šiol šoko striptizą naktiniame klube, o jos motina buvo kekšė ir mirė dėl narkotikų perdozavimo. Mergina papasakoja apie pavykusį pabėgimą iš serijinio žudiko įrengtos slėptuvės, bet apgailestauja negalėjusi pamatyti ją žiauriai kankinusio žmogaus veido.

Mylimiausi žmonės, o ypač mama mėgina įtikinti siaubingą košmarą išgyvenusią Aubrey, kad ji tiesiog prarado atmintį ir vaizduotėje pasigimdė realybėje neegzistuojančią savo antrininkę. Tuo tarpu, policijos pareigūnai netrukus išsiaiškina, kad Aubrey ir Dakota iš tiesų gimė lygiai tą pačią dieną. Bet dar daugiau įtarimų sukelia faktas, kad jos abi lankė pianino kursus pas tą patį muzikos mokytoją, kuris, beje, konsultavo ir anksčiau nužudytą miestelio gražuolę Dženifer.

(Acme Film)

2008-02-24 Lindsay Lohan ir Eddie Murphy susišlavė beveik visas "Auksines avietes"

daugiau nuotraukų >

tpl/center/comment.tpl
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 39 asmenys:
Meg Ryan (I) (57 m.)
Jodie Foster (56 m.)Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės