kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
Atnaujinkite informaciją apie filmą!
Pirato širdis
Pirato širdis
Störtebeker
Nuotykių
7 / (Balsavo: 67)
 

 

Režisierius:
Miguel Alexandre

Aktoriai:
Ken Duken
Claire Keim
Stephan Hornung
Jochen Nickel
Gottfried John
Frank Giering
Miguel Herz-Kestranek
Timo Dierkes
Antonio Wannek
Lina Budzeikaitė
Marisa Leonie Bach
Gediminas Storpirštis
Paula Riemann

Premjera: 2006

Pastatyta: Ispanija/Vokietija

Kino studija: Bavaria Film

Sužinokite kada filmas buvo rodomas

 

2005–tųjų metų pavasarį ir vasarą Lietuvoje dirbo vienos didžiausių Vokietijos kino kompanijų „Bavaria Film“ filmavimo grupė. Įspūdingoje nuotykių dramoje nusifilmavo ir visas būrys lietuvių aktorių.

Vieną pagrindinių vaidmenų atliko klaipėdietis aktorius Darius Meškauskas. Jo sukurtas Danijos kancleris – įsimintinas ir ryškus personažas, nepaliekantis ekrano iki pat filmo pabaigos. Lietuviui teko garbė filmavimo aikštelėje nuolat bendrauti ir dirbti su vokiečių kino žvaigžde Gudruna Landgrebe. Pirato Štiortebekerio tėvą suvaidino Gediminas Storpirštis, motiną – Lina Budzeikaitė, o įspūdingą kunigą įkūnijo Baltijos televizijos anonsų „balsas“, „Lėlės“ teatro aktorius Irmantas Jankaitis.

“Pirato širdis“ buvo filmuojama įvairiose Lietuvos vietose – Trakuose, Klaipėdoje, Šventojoje, Nidoje, Rusnėje, Kaune. Klaipėdos laivų statykloje specialiai šiam filmui pastatytas 40 metrų ilgio burlaivis, sveriantis apie 40 tonų.

“Pirato širdis" – istorija apie legendinį viduramžių piratą Klausą Štiortebekerį, dar vadintą jūrų Robinu Hudu. Dviejų dalių nuotykių epas pasakoja apie daugiau nei prieš 600 metų Šiaurės ir Baltijos jūrose baimę ir siaubą sėjusį pirmąjį piratą, kuris save laikė "dievo draugu ir viso pasaulio priešu". Štiortebekerio nuotykiai iki šių dienų apipinti legendomis.

Manoma, kad XIV amžiuje gyvenęs legendinis piratas Klausas Štiortebekeris jūrų platybėse - kaip ir Robinas Hudas giriose - kovojo prieš neteisybę ir galingųjų priespaudą. Jis buvo ne tik Šiaurės ir Baltijos jūrų keliautojų siaubas, bet ir moterų širdžių užkariautojas. Piratas įsimyli pirklio dukrą Elizabetę, verčiamą tekėti už nemylimo vyro. Kova už Elizabetę tampa žūtbūtine.

Filmą režisavo portugalų kilmės vokiečių režisierius Miguelis Alexandre’as, sukūręs ne vieną nuotykių filmą ir pelnęs daugybę kino titulų. Pagrindinį veikėją Klausą Štiortebekerį įkūnijo vokiečių kino viltimi vadinamas aktorius Kenas Dukenas, jau vaidinęs kartu su tokiomis vokiečių kino žvaigždėmis kaip Franka Potente, Heineris Lauterbachas ir kitais.

Didžiąją Štiortebekerio meilę Elizabetę vaidina prancūzė Claire Keim, savo gimtinėje vaidinusi daugiau kaip 30-yje televizijos ir vaidybinių kino filmų.

tpl/center/comment.tpl
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 38 asmenys:
Daniel Booko (35 m.)
Sam Bottoms (63 m.)Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės