kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
Atnaujinkite informaciją apie filmą!
Nakvynės namai: antra dalis
Nakvynės namai: antra dalis
Hostel: Part II
Siaubo
7.6 / (Balsavo: 143)
 

 

Režisierius:
Eli Roth

Aktoriai:
Lauren German
Bijou Phillips
Roger Bart
Richard Burgi
Vera Jordanova
Heather Matarazzo
Stanislav Ianevski
Milan Knazko
Ivan Furak
Jordan Ladd
Jay Hernandez
Zuzana Geislerová

Premjera: 2007

Pastatyta: JAV

Filmo trukmė: 0 min.

Lietuvoje nuo: 2007-06-08

Kino studija: Lions Gate Films

Platintojas: ACME

Sužinokite kada filmas buvo rodomas

 

2006-ųjų kovo mėnesį amerikiečių režisierius ir scenaristas Eli Rothas pašiurpino net visko mačiusius siaubo trilerių gerbėjus su neįprasto žiaurumo filmu "Nakvynės namai", kuriuo susigundė 12 tūkst. žiūrovų. Paskatintas entuziastingų atsiliepimų ir gero bičiulio Quentino Tarantino paraginimų jis jau sukūrė antrąją dalį, o netrukus ketina pratęsti kultinę seriją dar vienu filmu.

Talentingasis režisierius šį kartą žada nugabenti Jūsų žvilgsnius ir mintis į dar gilesnius žmogaus proto užkabarius, o kartu privers pamąstyti kas galėjo įtakoti tokį žiaurius ir sadistinius poelgius. Antroji populiaraus siaubo trilerio dalis prasidės ta pačia scena, kuri buvo parodyta pirmojo filmo finale. Naujasis kūrinys bus žymiai tamsesnis, beviltiškesnis, žiauresnis, kruvinesnis ir šlykštesnis, todėl silpnų nervų žiūrovams rekomenduojama vengti šių seansų, nes platintojai ir rodytojai už galimas pasėkmes neatsako.

Čekijoje, Slovakijoje ir Italijoje nufilmuotas siaubo trileris atskleis uždangą nuo paslaptingos tarptautinės organizacijos, kuri įvairiose pasaulio šalyse įsteigė šiurpiuosius kankinimo biurus ir pasamdė specialius skautus. Už pakankamai solidų atlyginimą jie ieško ir vilioja reikalingus žmones, kurių tolesnis likimas priklauso nuo pinigais pritvinkusių turtuolių malonės ir iškrypimo laipsnio. Eli Rotho scenarijus detaliai atskleidžia nepastebimos ir nesustabdomos žudymo mašinos veikimo mechanizmą, todėl filme sužinosite šios organizacijos darbo principus ir būsimųjų aukų viliojimo metodus.

Rusų kilmės vyrukai yra pernelyg pigūs, o meksikiečių kraujo turinčių jaunuolių vertė gali būti dvigubai didesnė nei kanadiečių, bet gražios ir seksualios amerikietės kainuoja žymiai brangiau.

Trys žavios merginos iš Amerikos kruopščiai kremta mokslus Romos universitete ir tikisi tapti išradingomis menininkėmis. Artėja laisvas savaitgalis, kurį studentės norėtų praleisti linksmai ir turiningai. Jos svarsto įvairius galimus poilsio variantus ir taip susipažįsta su gražia manekene, kuri dažnai lanko tas pačias paskaitas. Seksualioji europietė prasitaria apie kelionę į egzotinę šalį ir pakviečia kartu nuvykti į vieną ypatingą vietovę, kurioje galima atsipalaiduoti, pasisemti jėgų naujai savaites ir susirinkti save.

Ar merginos suras tą nuostabiąją oazę, apie kurią svajojo ir prisiklausė viliojančių pasakojimų? O galbūt joms teks iškęsti netikėtą nunuodyjimą ir tapti brangiai parduodamomis aukomis? Juk būtent tokių gražuolių trokštą privilegijuotieji ir aukštas pareigas užimantys turtuoliai, kurių nesveiką vaizduotę patobulino kraupios fantazijos. Šie tikrąją savo asmenybę slepiantys vyrai paslapčia keliauja aplink pasaulį įvairiais maršrutais dėl siaubingų nuotykių ir medžioja nieko nenutuokiančius jaunus žmones, kuriuos kankindami patenkina savo iškrypusius įgeidžius ir nenumaldomą instinktą žudyti.

Patekusios į nepavydėtiną situaciją merginos mėgina iš paskutiniųjų jėgų kovoti dėl savo gyvybių, kol galiausiai išsiaiškina šiurpią tiesą. Kad dar kartą išvystų dienos šviesą, joms teks tapti užslaptintos organizacijos narėmis ir dalyvėmis, kurios turi tam tikrų ir neišvengiamų įsipareigojimų.

Daugiau smurto, daugiau siaubo, daugiau kraujo, daugiau sadizmo, daugiau šiurpių kankinimo metodų laukia žiauriausiame ir baisiausiame siaubo trileryje "Nakvynės namai 2" nuo birželio 8 d. Lietuvos kino teatruose. Dedikuojama visiems trilogijos "Pjūklas" gerbėjams.

daugiau nuotraukų >

tpl/center/comment.tpl
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 30 asmenys:
Jon Favreau (52 m.)
Joy Bryant (42 m.)Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės