kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
Atnaujinkite informaciją apie filmą!
Tiltas į Terabitiją
Tiltas į Terabitiją
Bridge to Terabithia
Šeimai / Fantastika / Nuotykių
8.1 / (Balsavo: 463)
 

 

Režisierius:
Gabor Csupo

Aktoriai:
Josh Hutcherson
AnnaSophia Robb
Zooey Deschanel
Robert Patrick
Bailee Madison
Kate Butler
Devon Wood
Emma Fenton
Grace Brannigan
Lauren Clinton
Patricia Aldersley

Premjera: 2007

Pastatyta: JAV

Filmo trukmė: 95 min.

Lietuvoje nuo: 2007-05-04

Kino studija: Hal Lieberman Company / Disney

Platintojas: ACME

Sužinokite kada filmas buvo rodomas

 
Martynas Pocius:
Tą darbuotoją, kuris kūrė filmo "treilerį" (video anonsą), atleisčiau iš darbo. Neveltui kūrėjai nedelsiant nuo jo atsiribojo. Todėl iš karto noriu pasakyti visiems, kurie buvo suv... skaitykite daugiau
Martynas Pocius

Džesas (akt. Josh Hutcherson) – vienišas ir nesuprastas vaikas. Negana to, kad iš jo tyčiojasi mokykloje, Džesas nesulaukia supratimo ir šeimoje. Tarp keturių seserų pasimetusiam berniukui trūksta tėvo (akt. Robert Patrick) dėmesio. Bet ko norėti iš stačiokiško fermerio, visą dieną užsiėmusio ūkiu.

Kad išsikovotų bent šiek tiek populiarumo, berniukas visą vasarą treniruojasi. Jis tikisi, jog bus pats greičiausias mokykloje ir laimės varžybas. Tačiau jo planus sužlugdo naujokė Leslė (akt. Annasophia Robb). Ji laimi varžybas, kuriose paprastai dalyvauja tik berniukai.

Tačiau, nepaisant nevykusios pažinties pradžios, Džesas ir Leslė susidraugauja. Kitaip ir būt negali – Leslė taip pat nėra pernelyg populiari, nes nušluostė visiems mokyklos berniukams nosis, laimėdama varžybas. O be to, ji kaip ir Džesas turi ypatingų meninių sugebėjimų.

Tarp dviejų vaikų užsimezga keista draugystė. Leslė mėgsta pasakoti fantastiškas istorijas apie magiją ir burtininkus, o Džesas turi nepaprastą sugebėjimą piešti. Tik jis niekam nerodydavo savo piešinių, kol nesutiko Leslės.

Kartu Leslė ir Džesas sukuria paslaptingą Terabitijos karalystę. Į Terabitiją patekti galima tik sūpuojantis ant senos virvės virš upelio miške. Senas namelis medyje tampa jų tvirtove, medžiai – gigantiškais troliais, o voverės – piktomis žmogėdromis. Čia, Terabitijoje, draugai kovoja su Tamsos Valdovu ir jo tarnais – fantastiškomis būtybėmis, karaliauja pasakiško grožio rūmuose ir klaidžioja po paslaptingus miškus. Pasakų karalystėje draugai turi pasikliauti vienas kitu, jei nori nugalėti priešus.

Džesas ir Leslė gelbėja fantazijos pasaulį nuo pačių susikurtų priešų ir drauge kuria planus, kaip nugalėti realius priešus mokykloje. O realiame pasaulyje, pasirodo, taip pat galioja Terabitijos taisyklės – jei turi patikimą draugą, tai ir priešai nebaisūs.
Džesas nejučia pasikeičia. Draugystė su Lesle nedrąsų ir uždarą berniuką išlaisvina. Laki Leslės vaizduotė pažadina Džeso kūrybinę drąsą ir vaikai kartu leidžiasi į nepaprastą kelionę po Terabitiją.

„Tiltas į Terabitiją“ – nuotykinė juosta, skirta ne tik vaikams, bet ir jų tėveliams. Tai nauja filmų „Žiedų valdovas“ ir „Narnijos kronikos“ kūrėjų dovana, pastatyta pagal populiariąją K. Paterson 1977-ųjų novelę.

daugiau nuotraukų >

tpl/center/comment.tpl
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 39 asmenys:
Meg Ryan (I) (57 m.)
Jodie Foster (56 m.)Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės