kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
Atnaujinkite informaciją apie filmą!
Roninas
Roninas
Ronin
Veiksmo / Kriminalas / Trileris
7.6 / (Balsavo: 105)
 

 

Režisierius:
John Frankenheimer

Aktoriai:
Robert De Niro
Jean Reno
Natascha McElhone
Stellan Skarsgård
Sean Bean
Skipp Sudduth
Michael Lonsdale
Jan Triska
Jonathan Pryce
Ron Perkins
Féodor Atkine
Katarina Witt
Bernard Bloch

Premjera: 1998

Pastatyta: D. Britanija/JAV

Filmo trukmė: 121 min.

Kino studija: United Artists

Sužinokite kada filmas buvo rodomas

 

Paryžiuje, nuošaliame sandėlyje, susitinka šeši žmonės. Penki vyrai ir moteris. Visi jie - buvę įvairių slaptųjų tarnybų operatyvininkai, šnipinėjimo, ginkluotės, elektronikos, žudymo specialistai. Šaltojo karo veteranai, nematomo fronto kareiviai. Jų naujasis šeimininkas – paslaptingas nepažįstamasis pasamdęs šią profesionalų komandą pagrobti kruopščiai saugomą lagaminą.

Kiekvieno iš šių žmonių praeitį gaubia kruvina tamsa. Jie nieko nežino apie vienas kitą, nežino, kokie gi tikrieji kiekvieno motyvai, verčiantys dalyvauti pavojingoje operacijoje. Jie nežino, kas yra jų naujas šeimininkas, nežino, kas yra tame prakeiktame lagaminėlyje, dėl kurio jie gali bet kurią akimirką žūti arba, operacijai pavykus, užsidirbti krūvą pinigų. Tačiau jie žino, jog žaidimas prasidėjo ir jiems teks kartu rasti kelią per politinių gudrybių, kruvinų intrigų ir pavojų labirintą, kuriame žodžiai “ištikimybė” ir “patriotizmas” seniai prarado prasmę, o viską valdo pinigai…

Filmo režisierius – Holivudo veteranas, pripažintas politinio trilerio meistras Johnas Frankenheimeris. Kuriant šią psichologinės įtampos ir dinamiško veiksmo kupiną juostą, anot režisieriaus, jam didelės įtakos turėjo klasikinis prancūzų režisieriaus Jean’o-Pierre’o Melvillele’io trileris “Samurajus” (1967 m.): “Įtampa šiame filme atsiranda ne dėl nenutrūkstančio veiksmo – ją sukuria pats personažas”.

Vaidinti pagrindinius filmo personažus režisierius pakvietė įspūdingą tarptautinę aktorių komandą. Vieną iš pagrindinių veikėjų – paslaptingą amerikiečių samdinį Semą – vaidina pats Roberto De Niro. Prancūzą Vincentą – vienas iš populiariausių pastarojo meto prancūzų aktorių Jean Reno. Beje, vieną iš antrojo plano vaidmenų atlieka buvusi dailiojo čiuožimo čempionė iš Vokietijos Katarina Witt.

tpl/center/comment.tpl
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 39 asmenys:
Meg Ryan (I) (57 m.)
Jodie Foster (56 m.)Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės