kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
Atnaujinkite informaciją apie filmą!
Viskas apie mano mamą
Viskas apie mano mamą
Todo sobre mi madre / All About My Mother
Drama / Komedija
6.6 / (Balsavo: 68)
 

 

Režisierius:
Pedro Almodóvar

Aktoriai:
Marisa Paredes
Cecilia Roth
Penélope Cruz
Candela Peña
Antonia San Juan
Rosa Maria Sardà
Fernando Fernán Gómez
Fernando Guillén
Toni Cantó
Eloy Azorín
Carlos Lozano
Carmen Balagué

Premjera: 1999

Pastatyta: Ispanija/Prancūzija

Filmo trukmė: 101 min.

Lietuvoje nuo: 2000-05-05

Kino studija: Columbia TriStar

Sužinokite kada filmas buvo rodomas

 

Manuela - vieniša motina, gyvenanti Madride kartu su savo septyniolikmečiu sūnumi Estebanu. Jaunuolis svajoja tapti garsiu rašytoju ir beveik kiekvieną laisvesnę akimirką rašo knygą "Viskas apie mano mamą". Tačiau jis vis labiau trokšta sužinoti visą tiesą ne tik apie mamą, bet ir apie tėvą, kurio niekada nematė. O negailestingas likimas visus reikalus sutvarkė taip, kad vargšelis Estebanas taip ir nesutiko jo. Jaunuolis žinojo tik tiek, kad tas vyras mirė dar jam pačiam negimus.

Per savo septynioliktojį gimtadienį jaunasis rašytojas žuvo. Žuvo po automobilio ratais, norėdamas po jį sužavėjusio spektaklio gauti pagrindinės aktorės Huma Rojo autografą. Šis tragedija labai sukrėtė Manuelą, kuri ryžtasi reikšmingiausiam savo gyvenimo žingsniui - nuvažiuoti į nuostabaus grožio miestą Barseloną, susirasti keistų polinkių vyruką, kuris vėliau pradėjo save vadinti Lolos vardu, ir pasakyti jam apie sūnaus mirtį. Moteris puikiai supranta, kad buvęs jos draugužis, kurį matė paskutinį kartą gal prieš aštuoniolika metų, net nežino apie savo sūnaus egzistavimą.

Manuela pradeda lankytis šio miesto prostitučių ir transvestitų būriavimosi vietose, po truputį prisimindama ne visiškai gražią praeitį. Ji vėl susitinka su savo kolege prostitute-transvestitu Agrado, kuri informuoja, kad Lola yra kažkur dingęs. Tuomet Manuela nusprendžia aplankyti kuklią, tvarkingą ir žavią vienuolę Rosa, kuri viena iš paskutiniųjų matė Estebano tėvą. Maža to, jauna mergina nešioja to paties vyruko transvestito kūdikį ir dar yra užsikrėtusi nuo jo AIDS.

Tuo pat metu Manuela įsidarbina asistente teatre, norėdama artimiau susipažinti su garsia aktore, kuri taip traukė jos žuvusio sūnaus dėmesį. Netrukus, moteris išsiaiškina, kad Huma Rojo yra tik sceninis pseudonimas, o pati aktorė iš tikrųjų yra vyras, t.y. taip pat transvestitas.

Taip į vieną krūvą susiburia keturios skirtingos herojės. Dvi iš jų - buvusi Manuelos kolegė Lola ir aktorė Huma Rojo yra vyrai iš prigimties, kurie viduje jaučiasi moterimis. O pati Manuela ir jos globotinė Rosa yra tikros moterys, kurios jaučia dvasinį potraukį transvestitams.

2012-07-17 „Kino po žvaigždėmis“ programoje – P. Almodóvaro filmų savaitė
tpl/center/comment.tpl
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 40 asmenys:
Pam Grier (69 m.)
Joe Alaskey (69 m.)Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės