kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
Atnaujinkite informaciją apie filmą!
Žavios ir labai pavojingos (TV serialas)
Žavios ir labai pavojingos (TV serialas)
Absolutely Fabulous
Komedija
9.3 / (Balsavo: 15)
 

 

Režisierius:
nėra

Aktoriai:
Julia Sawalha
June Whitfield
Jane Horrocks
Jennifer Saunders
Joanna Lumley
Helen Lederer
Harriet Thorpe

Premjera: 1992

Pastatyta: D. Britanija

Kino studija: BBC

Sužinokite kada filmas buvo rodomas

 

Vienas populiariausių BBC komedijinių serialų, du kartus laimėjęs BAFTA apdovanojimą, po vieną kartą gavęs EMMY ir „British Comedy Awards“ bei Britanijos rašytojų gildijos prizą ( „Writers Guild of Great Britain“).

Dvi Londone gyvenančios draugės Edvina ir Patricija - balzakiško amžiaus moteriškės, iš visų jėgų mėginančios išsaugoti jaunatvišką žavesį ir gyvenimo džiaugsmą. Kiekvieną rytą jos išgyvena naują krizę, dieną viena kitai žada nebegerti, atsisakyti cigarečių ir numesti svorio, o vakare traukia ieškoti nuotykių ir pamiršta visus pažadus.

Patricija – pasiturinti dama iš prašmatnaus madų pasaulio. Ji du kartus buvo ištekėjusi, turi du vaikus, mamą, viršsvorio ir daugybę idėjų, kaip tapti laiminga. Jos bičiulė Petsė – išdžiūvusi blondinė senmergė, nepraleidžianti nė vieno po kojomis pasipainiojusio vyruko. Niekada nebuvo ištekėjusi, neturi vaikų, o pagrindinis jos pomėgis – visur lydėti savo draugę ir visokiais būdais stumti ją iš doros kelio.

Juodvi sieja audringa hipių laikus menanti jaunystė ir nenumaldomas troškimas rasti receptą, garantuojantį, kad toji jaunystė amžinai liktų bent jau širdyje. Čia tinka viskas: kokainas, garsiausių dizainerių drabužiai, pietūs prabangiuose restoranuose, Rytų religijos, homeopatiniai vaistai, vienos nakties meilės romanai, lieknėjimo piliulės, šampanas, isterijos priepuoliai, horoskopai, meditacija ir mantros, naujos namų dizaino kryptys, šokiruojančios kosmetikos naujovės ir t.t.

Visa tai – puikus vaistas nuo depresijos ir moteriškų baimių, gyvenimą paverčiantis linksma ir beprotiška karusele. Kai tau apie 40, nebeturi ko prarasti. Vienintelis dalykas, ko juodvi nenori – tapti normaliomis tetulėmis. Nė už ką. Tegul Edvinos gudruolei dukrelei Sefei atrodo, kad jos motina „sena ir šiek tiek kuoktelėjusi stora karvė“, kuri po audringai praleistos nakties ryte nesugeba net kavos išsivirti. Tai kraupus melas.

Edvina ir Patricija – pritrenkianti porelė.

tpl/center/comment.tpl
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 42 asmenys:
Celia Weston (67 m.)
Ted Raimi (53 m.)Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės