kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
Atnaujinkite informaciją apie filmą!
Aleksas ir Ema
Aleksas ir Ema
Alex & Emma
Komedija / Drama / Romantika
8.3 / (Balsavo: 14)
 

 

Režisierius:
Rob Reiner

Aktoriai:
Luke Wilson
Kate Hudson
Rob Reiner
David Paymer
Sophie Marceau
Alexander Wauthier
Rip Taylor
Jordan Lund
Lobo Sebastian
Paul Willson
Gigi Bermingham
François Giroday
Robert Costanzo

Premjera: 2003

Pastatyta: JAV

Filmo trukmė: 96 min.

Lietuvoje nuo: 2004-03-05

Kino studija: Warner Bros.

Platintojas: Garsų pasaulio įrašai

Sužinokite kada filmas buvo rodomas

 

Tai meilė? O gal tik jų išgalvota fantazija? Aleksas - rašytojas, kuriam atėjo nelengvi laikai. Rašyti nesiseka, bandymas išbandyti laimę lošiant baigėsi fisišku fiasko: jis įsiskolino 100.000 JAV dolerių juokauti nemėgstančiai Kubos mafijai. Raumeningi vyrukai sudaužė rašytojo kompiuterį, patį Aleksą persvėrė per langą ir pateikė grėsmingą ultimatumą: jei per 30 dienų menininkas nesugalvos, kaip grąžinti nemenką skolą, jam teks atsisveikinti su galva.

Vienintelis būdas surinkti tokią sumą - baigti romaną ( jis jau pradėtas - parašytas vienas sakinys...), gauti pinigų iš leidėjo, kuris atsisako suteikti bet kokį išankstinį užmokestį, ir atsiskaityti su nusikaltėliais. Ką gi, mėginti verta. Tema knygai sugalvota - tai turėtų būti komiška istorija apie tai, kokiais bejėgiais tampa įsimylėjėliai, kitaip sakant, - apie mirtiną meilės virusą.

Bet įsibėgėti sugniuždytam Aleksui nesiseka - su meile šiuo metu vyrukas neturi nieko bendro, o negailestingoji Mūza nuo nelaimėlio irgi nusigręžė. Galiausiai, neturėdamas nei įkvėpimo, nei sudaužyto "laptopo", o tik sveiko proto likučius, Aleksas nusisamdo žavią scenografistę Emą Dinsmore, tikėdamasis, kad ji padės užbaigti ( parašyti! ) romaną, įtikinti leidėją jo sėkme ir, galbūt, tokiu būdu jam pavyks išgelbėti savo kailį. Mergina sutinka dirbti be atlygio, nes ją suintriguoja paini vyruko situacija. Ir dienas, ir naktis Aleksas ir Ema leidžia prie rankraščio.

Pamažu gimsta išgalvota 1924-ųjų metų istorija apie jauną vyruką, irgi rašytoją, vardu Adamas Shipley, susipainiojusį tarp jausmų žaviai prancūzei Polinai, trokštančiai ištekėti už turtingo vyro, ir nesugebantį pastebėti tikrosios meilės, kurią jam jaučia žemiška būtybė Anna. Knygoje Adamas įsipainioja į meilės trikampį. Kiekviename žingsnyje Ema taiso Aleksą, keičia jo mintis.

Jos nuolatinis kišimasis paveikia ir Aleksą, ir būsimą kūrinį. Netrukus viskas susipainioja: gyvenimas - su knyga, knyga - su gyvenimu. Aleksas ir Ema pradėjo elgtis kaip jų sukurti herojai, arba atvirkščiai.

tpl/center/comment.tpl
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 38 asmenys:
Daniel Booko (35 m.)
Sam Bottoms (63 m.)Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės