kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
Atnaujinkite informaciją apie filmą!
Myliu tave, Paryžiau
Myliu tave, Paryžiau
Paris, je t`aime
Romantika
5 / (Balsavo: 525)
 

 

Režisierius:
Olivier Assayas
Frédéric Auburtin
Emmanuel Benbihy
Gurinder Chadha
Sylvain Chomet
Ethan Coen
Joel Coen
Isabel Coixet
Wes Craven
Alfonso Cuarón
Gérard Depardieu
Christopher Doyle
Richard LaGravenese
Vincenzo Natali
Alexander Payne
Bruno Podalydès
Walter Salles
Oliver Schmitz
Nobuhiro Suwa
Daniela Thomas
Tom Tykwer
Gus Van Sant

Aktoriai:
Fanny Ardant
Juliette Binoche
Steve Buscemi
Willem Dafoe
Gérard Depardieu
Marianne Faithfull
Ben Gazzara
Maggie Gyllenhaal
Bob Hoskins
Emily Mortimer
Nick Nolte
Natalie Portman
Miranda Richardson
Gena Rowlands
Ludivine Sagnier
Catalina Sandino Moreno
Rufus Sewell
Leonor Watling
Elijah Wood
Leïla Bekhti
Olga Kurylenko

Premjera: 2006

Pastatyta: Lichtenšteinas / Šveicarija

Filmo trukmė: 120 min.

Lietuvoje nuo: 2007-01-26

Kino studija: Victoires International

Platintojas: ACME Films

Sužinokite kada filmas buvo rodomas

 
Arūnas Dovydaitis:
Garsios praeityje Prancūzijos kinematografijos pavardės Carne savininkui, tik ne a.a. Marceliui, bet jaunam Tristanui Carne kilusi mintis sukurti šį filmą, realizavosi neįti... skaitykite daugiau
Arūnas Dovydaitis

Paryžius - meilės miestas. Šio jausmo pilna visur: gatvėse, kavinėse, po Eifelio bokštu, prie Luvro muziejaus, požeminio metro stotelėje ir net kapinėse. Romantinės komedijos "Amelija iš Monmartro" sugebėjo suvienyti 18 pasaulinio garso režisierių, kuriems suformulavo intriguojančią užduotį - sukurti trumpą filmuką apie Prancūzijos sostinę pasirinktame didžiulio miesto rajone. Galutiniame rezultate gavosi magiškų istorijų kaleidoskopas apie džiaugsmą, išsiskyrimą, mirtį, atsidavimą, pasiaukojimą, viltį, neplanuotus susitikimus, netikėtus atradimus ir, žinoma, meilę. Šiuose skirtingų nuotaikų ir išradingų stilių trumpo metražo kūrinėliuose prieš jūsų akis atsiskleis visiškai kitoks Paryžius, kokios jūs dar niekuomet nematėte anksčiau.

Kiekvienas režisierius įsivaizdavo ir interpretavo žodį "Meilė" visiškai skirtingai, todėl jų filmai nustebins, prajuokins, nuliūdins, sujadins ir privers nubraukti ašarą. Broliai Coenai įvilioja savo draugą Steve'ą Buscemi į nepavydėtiną situaciją su ekscentriška prancūzų porele, Walteris Sallesas suranda naują darbą žaviajai auklei Catalinai Sandino Moreno, Oliveris Shmitzas atveria šokiruojančią juodaodžio benamio tiesą, Alfonso Cuaronas vieninteliu kameros įjungimu užfiksuoja Nicko Nolte ir Ludivine Sagnier jausmingą pokalbį apie šeimos vertybes, o Gusas van Santas išlieka ištikimas savo išskirtiniam požiūriui į gyvenimą.

Turistas Elijah Woodas pasiklysta ir neapšviestoje nakties gatvėje ir sutinka žaviąją vampyrę, Bobas Hoskinsas mėgina atnaujinti pašlijusius santykius su Fanny Ardant, amerikietė aktorė Maggie Gyllenhaal iš pirmo žvilgsnio įsimyli gyvenimo viltį praradusį narkotikų pardavėją, aklas jaunuolis prisimena kaip jis mylėjo pradedančią aktorę Natalie Portman ypač pagreitintoje Tomo Tykwerio vaizduotėje, o Juliette Binoche gedi žuvusio sūnelio, kuris jodinėja ant žirgo su paslaptingu kaubojumi Williamu Dafoe.

Animatorius Sylvainas Chometas sau neįprastu metodu pasakoja dviejų klounų mimų pažinties istoriją darbo metu prie Eifelio bokšto, aktoriumi tapęs legendinis režisierius Barbetas Shroederis patenka į keistą aferą kiniečių kvartale, režisūroje debiutuojantis Gerardas Depardieu diriguoja po ilgos pertraukos susitikusių Gena'os Rowlands ir Beno Gazzara prisiminimams, o neištikimasis italas Sergio Castellito nori daugiau laiko skirti meilužei Leonor Watling ir ryžtasi apie tai pasakyti žmonai, kuri į susitikimą ateina su žymiai žiauresne naujiena.

Siaubo ekspertas Wesas Cravenas užsuka į "Pere-Lachaise" kapines pasidomėti ką ten veikia Oscaro Wilde'o dvasia, Bruno Polydalesas desperatiškai ieško laisvos stovėjimo vietos automobiliui užgrūstoje Monmartro gatvelėje, Gurinder Chadha domisi kaip į musulmonės merginos nelaimę sureaguos pro šalį praeinantys trys savanaudiški vaikinai, o Alexanderis Payne'as prajuokina amerikiečių moteriškės bandymais per vasarą išmokti prancūzų kalbą ir sklandžiai papasakoti patirtus nuotykius.

daugiau nuotraukų >

tpl/center/comment.tpl
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 28 asmenys:Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės