kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
Atnaujinkite informaciją apie filmą!
Koketės
Koketės
The Sweetest Thing
Romantika / Komedija
7.4 / (Balsavo: 110)
 

 

Režisierius:
Roger Kumble

Aktoriai:
Cameron Diaz
Christina Applegate
Selma Blair
Thomas Jane
Jason Bateman
Parker Posey
Lillian Adams
Frank Grillo
Eddie McClintock
Johnny Messner
Sybil Temtchine
Joe Bellan
Chelsea Bond
Georgia Engel

Premjera: 2002

Pastatyta: JAV

Filmo trukmė: 88 min.

Lietuvoje nuo: 2002-08-16

Kino studija: Columbia Pictures

Platintojas: Cinemark

Sužinokite kada filmas buvo rodomas

 

Kai reikalas pasiekia susitikinėjimą, Kristina Volters vadovaujasi auksine taisykle: vengti Pono “Teisinguolio” (iš angl. kl. “Mr. Right”), o susikoncentruoti ties Ponu “Nedelsiant” (iš angl. kl. “Mr. Right Now”).

Tai tęsiasi iki vienos lemtingos nakties naktiniame klube, kur ji sutinka vaikiną. Nors pažintis buvo trumpa (tęsėsi tik kelias minutes), tačiau ji kažką paliko Kristinos širdyje. Tačiau kol ji pati tai suvokia, vaikino jau neberanda. Jis kažkur dingsta.

Mergina su savo geriausia drauge Kortni nusprendžia nusižengti taisyklėms ir išvažiuoja jo ieškoti. Kelionė laukia tolima pakeliui jos patiria daugybę smagių nuotykių, keletą nelaimingų nutikimų, sutinka įdomių žmonių ir pagaliau atranda JĮ tik tikrai ne tokioj aplinkoj, kokioj merginos tikėjosi.

KRISTINA Drąsi, pasitikinti savimi, profesionali, seksuali – iš šalies žiūrint Jūs pastebėsite, jog visa tai ji turi. Bet po keleto nelaimingų išsiskyrimų su vaikinais, jos svajonės apie tikrąją meilę žlunga. Ji nenustoja savęs klausinėti: ar kada nors pasirodys jos gyvenime TAS VIENINTELIS? Ar jai reikia orientuotis į tai ką ji sutinka čia ir dabar?

KORTNI Lengvabūdiška Kortni, geriausia Kristinos draugė, pasimatymų atžvilgiu vadovaujasi savomis taisyklėmis: susitikinėk ir kuo dažniau! Jos darbo specifika – advokatė skyrybų srityje – padarė savo. Mergina tapo itin atsargi ir ciniška romantikos atžvilgiu. Tačiau ji greičiausiai suvokia visą esmę draugės Kristinos atveju ir būtent ji paskatina imtis priemonių beieškant TO VIENINTELIO.

DŽEINĖ Mergina lieka nakčiai pas savo mylimą vaikiną, o jis ją palieka. Džeinė sugniuždyta. Ji pasineria į knygos “Tikra meilė: 10 patarimų” skaitymą. Bet čia pasirodo Kristina ir Kortni – geros jos draugės – ir liepia mesti knygą į šalį. Jos Džeinei pataria kai ką kita ir tai apverčia merginos gyvenimą aukštyn kojomis.

tpl/center/comment.tpl
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 30 asmenys:
Jon Favreau (52 m.)
Joy Bryant (42 m.)Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės