kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
Atnaujinkite informaciją apie filmą!
Vilkogaudis
Vilkogaudis
Volkodav / The Wolfhound
Fantastika
5.5 / (Balsavo: 219)
 

 

Režisierius:
Nikolai Lebedev

Aktoriai:
Aleksandr Bukharov
Oksana Akinshina
Aleksandr Domogarov
Igor Petrenko
Juozas Budraitis
Rezo Esadze
Artyom Semakin
Nina Usatova
Natalya Varley
Tatyana Lyutayeva
Anatoli Belyj
Lilian Navrozashvili
Andrei Rudensky
Evgenia Sviridova
Eugenia Tudorascu

Premjera: 2007

Pastatyta: Rusija

Filmo trukmė: 110 min.

Lietuvoje nuo: 2007-01-01

Kino studija: Central Partnership

Platintojas: ACME

Sužinokite kada filmas buvo rodomas

 

Pilkųjų Šunų giminė buvo išnaikinta. Tačiau vienas iš jų išgyveno – Vilkšunis (akt. Aleksandr Bukharov). Jis, kaip ir visa jo giminė, buvo pasmerktas žūčiai. Įkalintas niūriose požeminėse kasyklose paskutinysis Pilkųjų Šunų klano palikuonis ne kartą buvo arti mirties, tačiau sugebėjo išvengti savo gentainių likimo. Tapęs galingu kariu, Vilkšunis prisiekia atkeršyti už giminės išnaikinimą. To, kas išžudė Vilkšunio klaną, laukia baisus galas.

Karys pabėga iš kasyklų ir, lydimas ištikimo bendrakeleivio Neskraidančio Šikšnosparnio, leidžiasi į kelią ieškoti Žmogėdros (akt. Aleksandr Domogarov) – to, kuris kaltas dėl Pilkųjų Šunų žūties. Įveikęs tolimą kelią per neįžengimus miškus ir kalnus, Vilkšunis pasiekia mirtino priešo pilį. Pagaliau keršto valanda išmuša ir jis stoja akistaton su piktadariu. Žiauriai susidorojęs su Žmogėdra, karys išlaisvina pilyje kalėjusius belaisvius – senąjį išminčių Tilorną (akt. Andrei Rudensky) ir vergę Niilit (akt. Evgenia Sviridova).

Įvykdęs keršto pažadą, Vilkšunis drauge su naujaisiais bendrakeleiviais Tilornu ir Niilit patraukia į Galirado miestą. Miestas išgyvena ne pačius geriausius laikus. Kadaise klestėjęs, dabar tapo plėšikų taikiniu ir įvairaus plauko perėjūnų prieglobsčiu. Tikėdamasis apginti miestą, Galirado valdovas nori ištekinti savo vienintelę dukterį Eleną (akt. Oksana Akinshina) už kilmingo karžygio Vinitaro (akt. Anatoli Belyj). Vinitaras mainais už Elenos ranką žadą paimti Galiradą savo globon ir apgintį jį nuo visų pašlemėkų.

Jaunosios princesės Elenos laukia tolimas ir pavojingas kelias į būsimojo vyro valdas. Tėvo širdis plyšta pusiau, vien pagalvojus, kokie pavojai merginos gali tykoti kelyje. Elenai būtinai reikalingi patikimas palydovas.
Gandas, jog mieste pasirodė narsusis Vilkšunis iš Pilkųjų Šunų genties, akimirksniu pasiekia ir valdovų rūmus, tad karys greitai gauna pasiūlymą tapti princesės Elenos palydovu. Nė neįtardamas, kuo gali baigtis ši kelionė, karys sutinka palydėti jaunąją princesę į Vinitaro valdas.

Tačiau likimas ruošia Vilkšuniui rimtą išbandymą.
Karys kartu su princese Elena leidžiasi į kelią ir iš karto patenka į keistų įvykių sūkurį. Pamažu Vilkšunis ima suprasti, kad tikroji kelionės priežastis yra ne Elenos tuoktuvės su Vinitaru...

„Vilkšunis“ – naujas rusų fantastinis trileris, pastatytas geriausiomis fantasy kino tradicijomis: įspūdingi vizualiniai specialieji efektai, paslaptingi burtai ir negailestingos herojų kovos.

2007-01-05 “Vilkogaudis” - brangiausias visų laikų rusiškas filmas

daugiau nuotraukų >

tpl/center/comment.tpl
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 49 asmenys:
Peta Wilson (48 m.)
Delroy Lindo (66 m.)Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės