kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
Atnaujinkite informaciją apie filmą!
Kalėdų senis 3
Kalėdų senis 3
The Santa Clause 3: The Escape Clause
Komedija / Šeimai
7 / (Balsavo: 56)
 

 

Režisierius:
Michael Lembeck

Aktoriai:
Tim Allen
Martin Short
Elizabeth Mitchell
Judge Reinhold
Wendy Crewson
Eric Lloyd
Spencer Breslin
Liliana Mumy
Alan Arkin
Ann-Margret
Darian Bryant
Aisha Tyler

Premjera: 2006

Pastatyta: JAV

Filmo trukmė: 0 min.

Kino studija: Buena Vista Pictures

Platintojas: Forum Cinemas

 

Artėjant linksmiausioms metų šventėms Šiaurės ašigalyje Kalėdų magija susipina su komišku chaosu, o Skotas Kalvinas (akt. T. Allenas), geriau žinomas, kaip Kalėdų Senis, turi kaip nors įvesti tvarką gausios ir triukšmingos savo šeimynos apgyventuose namuose bei sutrukdyti išdaigininkui ir intrigantui Džekui Frostui (akt. M.Shortas) sugadinti Kalėdas.

Ar pamenate kaip prasidėjo ši linksma, netikėtumų kupina istorija? Išsiskyręs tėtis Skotas Kalvinas šventė Kalėdas su sūnumi Čarliu. Berniukas laukė Kalėdų senelio ir naktį šis iš tiesų subildėjo ant jų namo stogo, bet… Susiklosčius graudžiai juokingoms aplinkybėms, Skotui drauge su sūneliu teko sėsti į senelio roges, išdalinti dovanas ir… sugrįžti į Šiaurės ašigalį, kur Skotas sužinojo, kad nuo šiol jis turės būti Kalėdų Seneliu.

Antrojoje šios smagios istorijos dalyje Skotui Kalvinui, pripažintam pačiu geriausiu visų laikų Kalėdų seniu, teko skubiai susituokti prieš Kalėdas, padėti sūnui, patekusiam į metų “blogiukų” sąrašą ir išgelbėti šventę nuo pernelyg uolaus savo pavaduotojo išdaigų.

Naujausioje juostoje apie neįprastą Kalėdų senį žiūrovų laukia dar daugiau nutrūktgalviškų nuotykių ir linksmų nesusipratimų. Rizikuodamas atskleisti Kalėdų senelio namų buvimo vietą, Skotas švęsti Kalėdų pasikviečia savo uošvius. Proga – išskirtinė: prieš pat Kalėdas pasaulį turi išvysti Skoto ir jo žmonos Kerol (akt. E.Mitchell) naujagimis.

Tiesa, ramiai sutikti Kalėdų šeimynai ir vėl nepavyks. Skotui kartu su giminaičiais ir ištikimaisiais padėjėjais elfais teks gerokai paprakaituoti ir pasukti galvas, kaip išgelbėti šventes nuo piktojo Džeko Frosto intrigų, mat šis nejuokais pasišovė užimti valdžią Šiaurės ašigalyje…

tpl/center/comment.tpl
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 35 asmenys:
Mos Def (45 m.)
Teri Garr (69 m.)
Gary Dourdan (52 m.)Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės