kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
Atnaujinkite informaciją apie filmą!
Visos jos tokios!
Visos jos tokios!
High Fidelity
Komedija / Romantika / Muzikinis
8.8 / (Balsavo: 13)
 

 

Režisierius:
Stephen Frears

Aktoriai:
Jack Black
Lisa Bonet
Ben Carr
Joelle Carter
John Cusack
Joan Cusack
Catherine Zeta-Jones
Natasha Gregson Wagner
Bruce Springsteen
Iben Hjejle
Todd Louiso
Tim Robbins
Lili Taylor
Drake Bell

Premjera: 2000

Pastatyta: JAV/D. Britanija

Filmo trukmė: 113 min.

Lietuvoje nuo: 2000-05-26

Kino studija: Buena Vista International

Platintojas: BDG Filmai

Sužinokite kada filmas buvo rodomas

 

“Oscaru” apdovanoto režisieriaus Stepheno Frearso (už filmą “The Grifters“) naujausiai juostai “Visos jos tokios!” milžinišką sėkmę užtikrino ne tik puikus siužetas, bet ir šiuo metu vieni garsiausių Holivudo aktorių Catherine Zeta-Jones, Natasha Wagner, John Cusack ir jo sesuo Joan. Filme pats save suvaidino ir garsus roko muzikantas Bruce Springsteen (garsiausios jo dainos yra “Streets of Philadelphia”, “Born in the USA” ir kt.)

Naujoje novelės “Visos jos tokios!” ekranizacijoje pasakojama istorija apie Robą Gordoną - vyriškį, “trisdešimt su trupučiu”, ant bankroto ribos atsidūrusį įrašų parduotuvės savininką, paliktą gyvenimo draugės. Komiškose “tikrojo aš” paieškose jis nutaria susitikti su penkiomis reikšmingiausiomis jo gyvenimo moterimis ir iš kiekvienos sužinoti, kodėl nutrūko jų tarpusavio santykiai. Šiuose intriguojančiuose susitikimuose paaiškėja, kad kai kurie jausmai dar nėra išblėsę, o kai kurie – per daug komplikuoti.

Filmo herojus taip įsijaučia į penkių didžiausių savo gyvenimo moterų analizę, kad yra pasirengęs net įrašų leidybos firmą pavadinti “Top 5 Records”. Komedijos “Visos jos tokios!” temų spektras yra labai platus – meilė, įsipareigojimų baimė, nekenčiamas darbas, pop kultūra. JAV filmas yra labai gerai vertinamas tiek kritikų, tiek ir žiūrovų.

Juosta “Visos jos tokios!” pasižymi ir puikiu garso takeliu, kuriam savo dainas dovanojo Elvis Costello, Stevie Wonderis, Bobas Dylanas, “The Velvet Underground” ir kiti atlikėjai. “Visos jos tokios!” yra tikrai “karštas” filmas operatyviai pasiekęs Lietuvą, JAV kino teatruose jis buvo pradėtas demonstruoti balandžio pradžioje.

Filmo “Visos jos tokios!” biudžetas siekia net 20 mln.$. Maždaug tokią sumą ši juosta surinko per pirmąsias dvi savo rodymo kino teatruose savaites. Taip jau netikėtai sutapo, kad filmas “High Fidelity” filmuojamas kas dvylika metų. Pirmą kartą jis buvo pastatytas 1976 m., antrą kartą – 1988 m., trečią kartą – 2000 m.

tpl/center/comment.tpl
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 41 asmenys:
Mako (I) (85 m.)
Nia Peeples (57 m.)Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės