kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
Atnaujinkite informaciją apie filmą!
Laiminga pabaiga
Laiminga pabaiga
Happy end
Romantika / Komedija
8.1 / (Balsavo: 20)
 

 

Režisierius:
Armos Kollek

Aktoriai:
Audrey Tautou
Justin Theroux
Jennifer Tilly
Jenna Lamia
Cathy Curtin
Laila Robins
Jeffrey Carlson
Juan Carlos Hernández
Frank Pellegrino
Joe Zaloom

Premjera: 2003

Pastatyta: JAV / Prancūzija / Vokietija

Filmo trukmė: 88 min.

Lietuvoje nuo: 2004-10-29

Kino studija: Mars Distribution

Platintojas: ACME Films

Sužinokite kada filmas buvo rodomas

 

Kino mylėtojams nereikia pristatinėti „Amelijos iš Monmartro“ žvaigždės Audrey Tautou. Romantinė komedija „Laiminga pabaiga“- tai jau antrasis aktorės filmas anglų kalba po kino juostos „Purvini gražūs dalykai“.

Niu Jorkas – didelių galimybių ir norų išsipildymo miestas. Jis vilioja troškimų bei vilčių kupinus svajotojus.

Jauna aktorė Val atvyksta į Niu Jorką, pasiruošusi didžiąjam gyvenimo nuotykiui – tapti kino žvaigžde. Ji visa širdimi trokšta vaidinti. Tačiau Niu Jorke tokių kaip Val tūkstančiai ir niekas jos nelaukia išskėstomis rankomis. Galbūt, jei daug dirbs ir jei nusišypsos sėkmė, gal mergina ir galėtų tapti žvaigžde...

Tačiau Val net neturi kur gyventi. Jai tenka dirbti įvairiausius prastai apmokamus darbus, nakvoti gatvėje, ir net vagiliauti. Bet vienintelis dalykas, palaikantis merginos užsispyrimą – begalinis jos atkaklumas ir optimizmas. Val šventai įsitikinusi, kad ją būtinai kas nors pastebės – jei ne šioje atrankoje, tai kitoje ir ji tikrai išgarsės. Juk svarbiausia tikėti, kad viskas bus gerai.

Po ilgų klajonių ir bastymosi didelio, nesvetingo miesto gatvėmis jaunoji aktorė susiranda laikiną užuovėją. Ji įsikuria Džeko rezidencijos kieme.

Džekas – scenaristas, išgyvenantis kūrybinę krizę. Jis pavargęs ir nusivylęs savo jėgomis, o dar ta erzinanti mergina, apsigyvenusi jo sode. Tačiau, kaip bebūtų keista, Val tampa Džeko gelbėtoja. Rašytojas, matydamas merginos pastangas siekiant įgyvendinti savo svajonę, pamažu atsigauna. Nepažįstamos merginos ryžtas ir optimizmas įkvepia jį parašyti scenarijų filmui.

Tarp dviejų žmonių užsimezga ryšys. Tačiau jie visiškai skirtingi – jis ciniškas ir nusivylęs, ji - optimistė, žvelgianti į pasaulį plačiai atmerktomis akimis. Džeką erzina jos lengvabūdiškas požiūris į gyvenimą, tuo tarpu Val stengiasi nekreipti dėmesio į jo pesimizmą.

Ką du, visai nepanašūs, žmonės turi pasakyti vienas kitam? Kas juos sieja? Gal tai daugiau nei menininko ir jo mūzos ryšys?

Scenarijus baigtas ir belieka pastatyti filmą. Aktorės, galinčios atlikti pagrindinį vaidmenį Džekui toli ieškoti nereikia, užtenka pažvelgti pro langą: galiniame namo kieme gyvena jo istorijos herojė.

Vaidmuo Džeko filme – didysis Val šansas, jos bilietas į šlovę. Pagaliau ir merginai nusišypso sėkmė.

"Laiminga pabaiga“ - tai šilta žavi istorija apie du visiškai skirtingus, bet vienas kitam reikalingus, žmones. Susitikę dideliame miete, jie tikisi nugalėti visas kliūtis kelyje i laimę. Jie tikisi laimingos pabaigos.

daugiau nuotraukų >

tpl/center/comment.tpl
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 28 asmenys:Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės