kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
Atnaujinkite informaciją apie filmą!
Mergina vandenyje
Mergina vandenyje
Lady in the Water
Drama / Fantastika / Mistika
5.7 / (Balsavo: 180)
 

 

Režisierius:
M. Night Shyamalan

Aktoriai:
Paul Giamatti
Bryce Dallas Howard
Freddy Rodríguez
Jeffrey Wright
Bob Balaban
Sarita Choudhury
Mary Beth Hurt
Cindy Cheung
Bill Irwin
Jared Harris
Joseph D. Reitman
Ethan Cohn

Premjera: 2006

Pastatyta: JAV

Filmo trukmė: 110 min.

Lietuvoje nuo: 2006-09-01

Kino studija: Blinding Edge Picture / WB

Platintojas: Garsų Pasaulio Įrašai

Sužinokite kada filmas buvo rodomas

 

Kuklus motelių komplekso valdytojas Klyvlendas Hypas iš jo prižiūrimo baseino išgelbėja paslaptingą merginą. Klyvlendas nepaprastai nustemba sužinojęs, kad mergina yra ne žmogiška būtybė, o pasakos personažas, visais įmanomais būdais besistengiantis pabėgti iš mūsiškio ir sugrįžti į savąjį pasaulį. Klyvlendas kartu su keliais namo nuomininkais pradeda suvokti, kad ir jie atlieka kažkokius vaidmenis toje pačioje pasakoje. Romantiški Klyvlendo jausmai jaunajai moteriai kasdien vis stiprėja, tad jis sugalvoja planą, kaip išgelbėti jo naująją trapiąją draugę nuo pamėkliškų būtybių, gyvenančių toje keistoje pasakoje ir visaip besistengiančių užkirsti merginai kelią namo.

Klyvlendas Hypas stengiasi pasislėpti nuo savęs ir savo nesėkmių tarp jo prižiūrimo motelių komplekso perdegusių lempučių ir aplūžusių įrankių. Tačiau tą naktį, kuri visam laikui pakeis jo gyvenimą, Klyvlendas suranda dar kažką, besislapstantį tarp kasdienių pigaus motelio daiktų. Tai paslaptinga mergina vardu Pasaka, jau kurį laiką gyvenanti kanaluose, esančiuose po moteliui priklausančiu baseinu. Klyvlendas nepaprastai nustemba sužinojęs, kad mergina yra visai ne žmogus, o į nimfą panaši pasakų būtybė, kurią persekioja pikti ir pagiežingi padarai, klasta norintys užkirsti jai kelią pabėgti iš mūsiškio ir sugrįžti į savąjį pasaulį. Klyvlendas kartu su dar keliais motelio nuomininkais pradeda suvokti, kad ir jie atlieka kažkokius vaidmenis toje pačioje pasakoje. Unikalus Pasakos gebėjimas nujausti ateitį leidžia jiems pamatyti savo lemtį, kuri, pasirodo, yra labai susijusi su paslaptingosios Pasakos gyvenimu. Jie turi stengtis ir dirbti kartu, kad iššifruotų seriją kodų, leisiančių jai surasti kelią į laisvę. Romantiški Klyvlendo jausmai jaunajai moteriai kasdien vis stiprėja, tad jis sugalvoja planą, kaip išgelbėti jo naująją trapiąją draugę nuo pamėkliškų būtybių, gyvenančių toje keistoje pasakoje ir visaip besistengiančių užkirsti merginai kelią namo. Vis dėlto Pasakos galimybės sugrįžti namo labai greitai senka, todėl Klyvlendas ir bičiuliai nuomininkai rizikuoja savo gyvenimais, kad jai padėtų. Kuklusis Hypas turi akis į akį susidurti su demonais, atlydėjusiais jį šį motelių kompleksą, o kitiems nuomininkams reikės sutekti ypatingas galias, kurias Pasaka juose pažadino. Tik tokiu būdu jie gali tikėtis sėkmės, sunkioje ir pavojingoje kovoje gelbstint Pasakos ir... mūsų pasaulį.

2006-09-03 M. Night Shyamalanas – istorijų pasakojimo meistras

daugiau nuotraukų >

tpl/center/comment.tpl
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 33 asmenys:
Bill Nunn (65 m.)Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės