kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
Atnaujinkite informaciją apie filmą!
Gyvenimas ant ratų
Gyvenimas ant ratų
R.V.: Runaway vacation
Nuotykių / Komedija / Šeimai
7.2 / (Balsavo: 74)
 

 

Režisierius:
Barry Sonnenfeld

Aktoriai:
Robin Williams
Jeff Daniels
Cheryl Hines
Kristin Chenoweth
Joanna `JoJo` Levesque
Josh Hutcherson
Chloe Sonnenfeld
Will Arnett
Tony Hale
Brendan Fletcher
Hunter Parrish
Alex Ferris
Brian Howe
Richard Ian Cox

Premjera: 2006

Pastatyta: JAV

Filmo trukmė: 98 min.

Lietuvoje nuo: 2006-07-07

Kino studija: Columbia Pictures

Platintojas: ACME Films

Sužinokite kada filmas buvo rodomas

 
Marijus Kulvietis:
Kino teatrų vadovai dabar ramiai atostogauja paplūdimiuose, vakare sėsdami prie televizoriaus žiūrėti futbolo ir nepergyvena dėl pinigų. Jų tiesiog negali būti. Karštos vasaros ir ... skaitykite daugiau
Marijus Kulvietis

Vasara – ilgai lauktų atostogų ir linksmybių metas kai visi, kas tik gali sprunka iš miesto ! Manrou šeima taip pat ruošiasi į egzotišką kelionę. Bobas Manrou pažadėjo žmoną Džeimi ir vaikus nusivežti į Havajus.

Kaip tyčia tuo pačiu metu Bobo bosas pasiunčia jį į Baulderį Kolorado valstijoje verslo reikalais. Jam nė motais vyriškio atostogos, o ir Bobas, bijodamas prarasti darbą, perdaug nesispyriojo. Tačiau, kaip pranešti apie tai šeimai – apie saulėtą Havajų paplūdimį svajojančiai žmonai, paauglei dukrai Keisi ir mažyliui Karlui?

Bobui neapsiverčia liežuvis ir apie pasikeitusius atostogų planus jis tyli iki paskutinės minutės... Išaušus pirmąjam atostogų rytui, į kampą užspaustas tėtis iškilmingai pareiškia žmonai ir vaikams, kad į jokius Havajus jie nevažiuos... bet – planas B - šeima išsinuomos turistinį furgoną ir keliaus į Baulderį Kolorade. Juk ten esą turi būti ne ką ne prasčiau nei Havajuose....

Ir taip ne itin draugiškai šeimai toks tėtuko atostogų plano pakeitimas prilygsta katastrofai. Nors Bobui atrodė, kad tai idealus atostogų variantas: šeima pailsės, o jis nepraras darbo, tačiau vargšas tėvelis nenumatė to, jog ši idėja geniali atrodo tik jam.

Žmonos Džeimi visai nedžiugina turistinė kelionė automobiliu po Koloradą vietoje tingaus gulėjimo išsvajotuose Havajuose. Pačių netikėčiausių paaugliškų problemų ir kompleksų kamuojamos dukros taip pat visiškai nežavi mintis kelias savaites trintis mažoje erdvėje su nuobodomis tėvais ir erzinančiu mažiumi Karlu. Tačiau pasirinkimo nėra, atostogų laikas tirpsta ir Manrou šeima išsiruošia nelemtąją kelionę po Koloradą.

Netikėtumai ir problemos prasideda tuoj pat. Manrou šeima niekada nekeliavo turistiniu furgonėliu, tad nė neįsivaizduoja, kas jų laukia. Jiems niekada neteko valyti furgono tualeto, niekada neteko nakvoti kempinge su kitais turistais ir jie net nenumanė, kad tie turistai įkyriai draugiški.

Pačią pirmąją naktį kempinge Manrou šeima susipažįsta su Trevisu ir Mere Gornickiais – viena tų siaubingai draugiškų turistų šeimų. Jie ir jų vaikai tiesiog neįtikėtinai įkyrūs ir erzinantys. Jie moka absoliučiai viską – naudotis visais furgonėlyje esančiais prietaisais, pataisyti bet kokį gedimą, žino ir noriai dainuoja visas kantri dainas, bei žaibiškai randa kelią, kur kiti pasiklysta.

Tačiau labiausiai Gornickiams sekasi kišti nosį į ne savo – t.y. į Manrou – reikalus. Kiek besistengtų Bobas ir Džeimi nuo jų pabėgti, jiems tai nepavyksta. Gornickiai išdygsta atrodytų iš niekur pačiose netikėčiausiose vietose. Tačiau Gornickių šeima dar ne didžiausias atostogų košmaras, kuris laukia Bobo, Džeimi, Keisės ir Karlo...

daugiau nuotraukų >

tpl/center/comment.tpl
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 48 asmenys:
Kevin Sorbo (60 m.)Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės