kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
Atnaujinkite informaciją apie filmą!
Medžioklės sezonas atidarytas!
Medžioklės sezonas atidarytas!
Open Season
Animacija / Komedija / Šeimai
7 / (Balsavo: 2261)
 

 

Režisierius:
Roger Allers

Aktoriai:
Ashton Kutcher
Debra Messing
Billy Connolly
Jon Favreau
Fergal Reilly
Gary Sinise
Paul Westerberg
Martin Lawrence

Premjera: 2006

Pastatyta: JAV

Filmo trukmė: 99 min.

Lietuvoje nuo: 2006-10-20

Kino studija: Sony Pictures Animation

Platintojas: ACME

Sužinokite kada filmas buvo rodomas

 
Simonas Bartkus:
„Medžioklės sezonas atidarytas!“ – jau 7-asis filmas, kurį Lietuvos kino platintojai žiūrovams (pirmiausia, žinoma, mažiesiems) pristato įgarsintą lietuviškai. 2004-ųjų rudenį pras... skaitykite daugiau
Simonas Bartkus

Holivudo studijos "Sony" pirmajame animaciniame filme žiūrovus džiugins laukinės gamtos gyventojai - tinginys grizlis, plepys elnias, piktasis barsukas, darbštusis bebras, vienišas ežys, nenuorama šeškas, bailiai kiškiai ir dvi kuoktelėjusios antys, kurių nuotykius režisavo patyrusių autorių kolektyvas. Pagrindinis režisierius Rogeris Allersas prieš 12 metų sukūrė legendinį "Liūtą karalių" ir parašė scenarijus juostoms "Aladinas", "Mažoji undinėlė", "Gražuolė ir pabaisa", o režisūroje debiutuojantis Jillas Cultonas aktyviai dirbo ir sėmėsi patirties animiacinių filmų "Žaislų istorija", "Iš vabalų gyvenimo" ir "Monstrai".

Daugiau nei 400 kg sveriantis grizlis Bugas mėgaujasi idilišku ir ramiu gyvenimu mažame kalnų miestelyje, kurio gyventojai jį myli ir gerbia. Vieną dieną geraširdis meškinas pastebi medžiotojo automobilyje įkalintą elnią Eliotą ir nusprendžia išlaisvinti nelaimėn patekusį nepažįstamąjį. Bugas tikisi daugiau jo niekuomet nepamatyti, tačiau Eliotas turi sumąstęs visiškai kitokį planą. Įkyruolis elnias nori atsidėkoti savo išgelbėtojui, todėl ryžtasi įkalbėti jį pakeisti gyvenimo būdą, nes leisti laiką miške yra žymiai smagiau nei mieste. Eliotas su užsidegimu pripasakoja Bugui apie begalę įvairių pagundų, kokių šis dar neturėjo progos išbandyti.

Gražiais žodžiais apsvaigintas grizlis ryžtasi trumpai ekskursijai į mišką net neįtardamas, kad jau po kelių akimirkų dėl šio sprendimo teks gailėtis. Kai pačiu netikėčiausiu momentu suveikia lokiui būdingi instinktai, tai situacija tampa nebekontroliuojama ir du pokštininkai pasiklysta laukinėje gamtoje. Jų gyvybėms iškyla milžiniškas pavojus, nes po trejų dienų miške prasideda medžioklės sezonas. Tos akimirkos nerimastingai laukia paranojiškasis medžiotojas Šo, kuris yra įsitikinęs, kad gyvūnai rengia žiaurų sąmokslą prieš žmones, todėl labiausiai trokšta juos visus negailestingai iššaudyti. Prabangaus gyvenimo išlepintas geranoriškasis Bugas ir daug kalbėti mėgstantis beviltiškas jo gidas Eliotas privalo kuo greičiau surasti kelią į miestą, o pakeliui įveikti daug netikėtų kliučių, susipažinti su spalvingais miško gyventojais ir išmokti keletą svarbių gyvenimiškų dėsnių.

2009-06-02 Ar „Ledynmetis 3“ taps visų laikų populiariausiu Lietuvos filmu?

daugiau nuotraukų >

tpl/center/comment.tpl
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 35 asmenys:
Mos Def (45 m.)
Teri Garr (69 m.)
Gary Dourdan (52 m.)Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės