kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
Atnaujinkite informaciją apie filmą!
Gronholmo metodas
Gronholmo metodas
El Método
Drama
8.8 / (Balsavo: 8)
 

 

Režisierius:
Marcelo Piñeyro

Aktoriai:
Eduardo Noriega
Najwa Nimri
Eduard Fernández
Pablo Echarri
Ernesto Alterio
Natalia Verbeke

Premjera: 2005

Pastatyta: Argentina / Ispanija

Filmo trukmė: 115 min.

Kino studija: Alquimia Cinema S.A.

Platintojas: Kino pavasaris 2006

Sužinokite kada filmas buvo rodomas

 

Šiuolaikiniame moderniame pasaulyje ypač išpopuliarėjo pačio įvairiausio formato realybės šou. Beveik visos pasaulio televizijos mėgsta rinkti stipriausius robinzonus, apsukriausius barmenus, greičiausius keliautojus aplink pasaulį, talentingiausius dainininkus ir protingiausius direktorius. Ko gero, nerasite tokio žmogaus, kuris nebūtų matęs bent vienos TV laidos "Mokinys", "Direktorius", "Išlikimas", "Agentas" ar kažkurio kito realybės šou serijos, nes jos tapo neatsiejama šių dienų kultūros ir verslo dalimi.

Madrido gatvėse šeimininkauja milžiniško mitingo prieš anti-globalizaciją dalyviai, o tuo pačiu metu viename iš daugelio dangoraižių dėl savo likimo kovoja 7 žmonės. Jie yra paskutiniai kandidatai į solidžios tarptautinės korporacijos direktoriaus vietą, kuriems beliko įveikti paskutinį ir svarbiausią atrankos etapą. Po jo išliks tik vienintelis nugalėtojas, kuriam atiteks šlovė, prestižinis darbas ir didelis atlyginimas. Kandidatai išsiaiškina, kad finalinė atranka bus vykdoma pasinaudojant paslaptingu Gronholmo metodu, kuris laikui bėgant atskleis kiekvieno iš jų tikruosius profesinius sugebėjimus ir psichologinį pasiruošimą. Jiems teks susidurti su baime, paranoja, įtarimais, apgaulėmis ir išdavystėmis, nes po kiekvienos užduoties silpniausiai pasirodęs neįprasto konkurso dalyvis iškrenta iš žaidimo ir privalo palikti korporacijos patalpas.

Garsusis argentiniečių kilmės režisierius Marcelo Pineyro sukūrė kiek neįprastą sau ir intriguojančią psichologinę dramą, kurioje meistriškai parodijuojami populiariausi TV realybės šou ir išryškinami į tokią situaciją patekusių žmonių charakteriai. Jam puikiai talkina populiariausi ir talentingiausi Ispanijos bei Argentinos jaunosios kartos aktoriai Eduardo Noriega, Najwa Nimri, Natalia Verbeke, Ernesto Alterio, Pablo Echarri ir Eduardas Fernandezas, kurie yra pagrindiniai šio išskirtinio filmo varikliai. Po ypač sėkmingos pasaulinės premjeros Toronto kino festivalyje kūrinys sulaukė Ispanijos kino meno akademijos didelio dėmesio ir net 5 nominacijų "Goya" (ispaniškajam "Oskarui") premijai. Dvejose iš jų filmo kūrybinė grupė nugalėjo - Carmelo Gomezas buvo pripažintas geriausiu antro plano aktoriumi, o Marcelo Pineyro ir Mateo Gilas atsiėmė prizą už geriausią scenarijų.

tpl/center/comment.tpl
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 33 asmenys:Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės