kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
Atnaujinkite informaciją apie filmą!
Trys epochos
Trys epochos
Zui hao de shi guang / Three Times
Drama / Romantika
6.5 / (Balsavo: 2)
 

 

Režisierius:
Hsiao-hsien Hou

Aktoriai:
Qi Shu
Chen Chang
Fang Mei
Mei Di
Su-jen Liao

Premjera: 2005

Pastatyta: Taivanis / Prancūzija

Filmo trukmė: 120 min.

Kino studija: 3H Films

Platintojas: Kino pavasaris 2006

Sužinokite kada filmas buvo rodomas

 

Kinijoje gimęs ir Taivanyje užugęs Azijos kino veteranas Hou Hsiao Hsienas, kurį savo didžiausiu mokytoju laiko net amerikiečių genijus Jimas Jarmuschas, naujausiame šedevre sujungė tris skirtingus pasakojimus, kurie iš pirmo žvilgsnio visiškai nėra susiję, bet pasižymi bendra harmonija ir perteikia žmogaus reinkarnacijos idėją. Atkreipdamas dėmesį į svarbiausius Taivanio istorijos įvykius režisierius intriguojančiai atskleidžia įsimylėjusios poros bendravimo ir jausmų raidą, kiekviename 45 minučių trukmės segmente vaidina tie patys aktoriai.

"Meilės laikotarpyje" 1966-siais paslaptingasis Čenas sutinka simpatiškąją Mei savo prie biliardo stalo, o pernelyg greitai užgimę jausmai perteikiami ne žodžiais, bet per radiją sklindančiais to meto populiarių ir melancholiškų dainų garsais. Juos originaliai pakeičia absoliučiai tylus ir nebylaus kino tradicijomis paremtas "Laisvės laikotarpis", kai 1911-siais dėl šalies nepriklausomybės kovojantis turtingas šeimininkas dar nedrįsta suteikti laisvės savo mylimiausiai sugulovei tarnaitei ir aiškinasi santykius slaptais rašteliais. Po didingos ir ramios tylos prasideda gan chaotiškas ir šiuolaikinėmis technologijomis persmelktas "Jaunystės laikotarpis" 2005-ųjų Taipėjuje, kur epilepsijos kamuojama populiari dainininkė stengiasi padalinti savo meilę nuo vaikystės pažįstamai merginai ir jai dėmesį rodančiam patraukliam vyrui.

Hou Hsiao Hsieno režisuoto filmo pasaulinė premjera įvyko 2005-ųjų Kanų festivalio konkursinėje programoje. Iš Prancūzijos Rivjeros šis unikalus kūrinys išvyko be jokių prizų, bet spėjo užsitarnauti daugybę gerų atsiliepimų, kurių dėka keliauja iš vieno festivalio į kitą sužavėdamas vis daugiau žiūrovų.

daugiau nuotraukų >

tpl/center/comment.tpl
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 48 asmenys:
Eugene Levy (72 m.)
Bill Pullman (65 m.)Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės