kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
Atnaujinkite informaciją apie filmą!
Diringas
Diringas
Diringas
Komedija
8.1 / (Balsavo: 321)
 

 

Režisierius:
Ignas Miškinis

Aktoriai:
Dainius Gavenonis
Neringa Varnelytė
Juozas Gaižauskas
Ramūnas Cicėnas
Leonardas Pobedonoscevas
Edita Užaitė
Dalius Skamarakas
Aldona Vilutytė
Simas Aškelavičius
Mantas Vaitiekūnas
Rimvydas Kalvelis
Vytautas Anužis
Artūras Šablauskas
Sigitas Plaušinaitis

Premjera: 2006

Pastatyta: Lietuva

Filmo trukmė: 135 min.

Lietuvoje nuo: 2006-01-27

Kino studija: Artbox

Platintojas: Tremora

Sužinokite kada filmas buvo rodomas

 
Ramūnas Aušrotas:
Žodis „Diringas“ neegzistuoja. Jo nerasite nei viename žodyne. Nebent atsitiktinai pamatysite kino afišose. Taip pavadintas naujasis Igno Miškinio filmas. Nebandykite spėti, ką jis... skaitykite daugiau
Ramūnas Aušrotas

DIRINGAS – juodoji komedija su absurdo elementais, kalbanti apie perdėtą įvaizdžio svarbą šiandienos žmogui. Filme satyriškai pasakojama istorija apie nuožmią konkurencinę kovą dėl fiktyvaus prekinio ženklo. Savo komedine išraiška DIRINGAS orientuotas į plačią, šiuolaikišką auditoriją ir tuo pačiu visiškai rimtai atskleidžiantis daugeliui aktualią “įvaizdžio visuomenės” temą.

Laimonas Dildė – valdingas reklamos agentūros “Perpetuum Bella” vadovas. Jo kompanija iš paslaptingų klientų gauna keistą užsakymą, žadantį negirdėtą pelną. Laimonui visiškai nesuprantamas reklaminės kampanijos objektas – Diringas. Dar sunkiau rasti tinkamą personažą šio neįprasto “produkto” video reklamai.

Konkurentų agentūros “Golden Decisions” rengiamo vakarėlio metu visų dėmesį patraukia keistas vyrukas Jura. Laimono nuomone – tai ilgai ieškotas personažas, tačiau jį šokiruoja tai, kad pašnekovas jau žino apie paslaptingąjį Diringą. Laimonas įtaria, kad Jura kažkuo susijęs su klientais ir bando iš jo gauti daugiau informacijos apie keistąjį projektą. Jam neduoda ramybės tai, kad Jura atėjo su Diana – “Golden Decisions” vadove, kuri nieko nenutuokia apie Diringą. Visuomet ryžtingas ir savimi pasitikintis Laimonas šį kartą visiškai pasimeta.

Netrukus jis pristato Jurą klientams kaip naują Diringo personažą, taip tikėdamas pats išsiaiškinti, kas iš tikrųjų yra Diringas. Pastarieji nieko nekomentuoja ir sutinka su Laimono pasiūlymu. Jura tampa naujojo “įvaizdžio” veidu. Laimonui nėra kur trauktis. Kitą rytą - Diringo reklaminio klipo prezentacija, kuriai pavykus laukia solidus atlygis.

Diana, sužinojusi, kad Jura konkurentų rankose, netrukus iš tų pačių klientų gauna identišką užsakymą – Diringą. Dabar meilužio susigrąžinimas tampa strateginiu visos jos agentūros uždaviniu. Dianai ištikimi berniukai bando jėga pagrobti Jurą, tačiau beviltiškai susimauna. Diana pati važiuoja į konkurentų filmavimo aikštelę, kur prieš tai jau lankėsi ir patys klientai. Dianai ir Laimonui nespėjus išsiaiškinti santykių netikėtai iššauna vaidybinis pistoletas ir žūsta Jura.

Herojaus mirtis priverčia konkurentus susivienyti. Dabar reikia pašalinti nereikalingus liudininkus, žūt būt užbaigti pradėtą darbą ir pasidalinti išsvajotąjį pelną. Laimonui ir Dianai pavyksta įgyvendinti savo planus, tačiau pasirodžius paslaptingiesiems klientams paaiškėja, kad visa dramatiška Diringo istorija – kruopščiai apgalvota ir ciniška afera. Vietoj lauktojo pelno partneriai patys turi susimokėti už tylą. Tačiau nugalėtojais netampa ir tariamieji jų klientai– kiekvienas gudrus planas turi savo spragų.

Visa kova ir aukos buvo paremtos tuščia sąvoka, įvaizdžiu be turinio, su kuriuo visi siejo savo planus, tačiau pralaimėjo visi. Diringo reklaminė kampanija baigiasi, bet nesibaigia tikrasis DIRINGAS – gyvenimo schema, kuri sukasi apie patraukliai žėrinčias oro pilis, nepastebimai užburiančias žmogaus sąmonę. Kas betaptų Diringo žiūrovu, visi neišvengiamai yra ir šios shemos dalis, nes nė vienas nėra pajėgus atsiriboti nuo TV, reklaminių stendų, socialinių mitų

tpl/center/comment.tpl
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 28 asmenys:Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės