kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
Atnaujinkite informaciją apie filmą!
Edisonas
Edisonas
Edison
Kriminalas / Drama / Istorinis
5.6 / (Balsavo: 70)
 

 

Režisierius:
David J. Burke

Aktoriai:
Kevin Spacey
Morgan Freeman
Justin Timberlake
LL Cool J
Dylan McDermott
John Heard
Damien Wayans
Françoise Yip
Andrew Jackson
Garfield Wilson
Marco Sanchez
Darryl Quon
Timothy Paul Perez
Robert Miano
Piper Perabo

Premjera: 2005

Pastatyta: JAV

Filmo trukmė: 97 min.

Lietuvoje nuo: 2006-02-03

Kino studija: Edison Productions Inc.

Platintojas: Forum Cinemas

Sužinokite kada filmas buvo rodomas

 
Marijus Kulvietis:
Nesunku suprasti, kodėl šis filmas susilaukė tiek daug kritikos. Žymių aktorių Kevino Spacey ir Morgano Freemano dalyvavimas  suteikė vilčių, jog pamatysime neblogai suka... skaitykite daugiau
Marijus Kulvietis

Tai turėjo būti eilinis patikrinimas, tačiau viskas baigėsi žiauriu nusikaltimu. Specialaus policijos būrio naujokas Rafaelis Dydas (akt. LL Cool J) kartu su savo vyresniu partneriu, seržantu Frensiu Lazerovu (akt. D. McDermottas), įsiveržia į žinomo nusikaltėlio Ruko buveinę. Stengtasi neveltui: kokainas, ginklai ir įspūdinga pinigų suma – toks radinys pradžiugina pareigūnus. Tačiau Lazerovas nė neketina apie tai rašyti savo raporte. Jis liepia Dydui paimti pinigus ir narkotikus, o nusikaltėliams Rukui ir Isajai – laikyti liežuvį už dantų. Rukas pasipriešina ir sumoka už tai gyvybe. Seržantas Lazerovas ketina nušauti ir Isają, tačiau jį užstoja naujokas Dydas. Isaja lieka gyvas, bet tampa atpirkimo ožiu – jis apkaltinamas savo bendrininko nužudymu.

Korumpuotų „angelų sargų“ darbeliai būtų likę neatskleisti, jei ne šia byla susidomėjęs jaunas, ambicingas žurnalistas Džošas Polakas (akt. J. Timberlake’as). Nepaisydamas policijos trukdymo, savo boso protestų, rizikuodamas netekti darbo, Polakas pradeda tyrimą. Jam pavyksta įkalbėti Isają papasakoti visą tiesą, tačiau jaunas žurnalistas dar nesuvokia, į kokį gyvačių lizdą įžengė. Netrukus Isaja nužudomas kalėjime, o pats Polakas ir jo mergina žiauriai sumušami prie naktinio klubo. Džošo šefas, patyręs žurnalistas Ešfordas (akt. M. Freemanas) suvokia, kad jo reporteris stojo skersai kelio įtakingiems korumpuotiems pareigūnams ir jam gresia mirtinas pavojus. Polakas išvažiuoja iš miesto, tačiau Lazerovas aptinka jo slėptuvę. Ar pavyks žurnalistui išvengti mirties ir atskleisti juodus nusikaltėliais tapusių policininkų darbelius? Netrukus jis sulaukia netikėto sąjungininko: reporterio pusėn stoja žmogus, kurio užduotis – jį nužudyti.

Ryškios Holivudo žvaigždės – „Oskarų“ laureatai Kevinas Spacey ir Morganas Freemanas, populiarus dainininkas Justinas Timberlake‘as ir reperis LL Cool J - sukrečiančioje, kupinoje įtampos kriminalinėje istorijoje, besirutuliojančioje mieste, kuriame įstatymą sutrypė tie, kas privalėjo jį saugoti.

daugiau nuotraukų >

tpl/center/comment.tpl
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 38 asmenys:
Bill Nighy (69 m.)
Harry Eden (29 m.)Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės