kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
Atnaujinkite informaciją apie filmą!
Ugnies siena
Ugnies siena
Firewall
Veiksmo / Kriminalas / Trileris
8.3 / (Balsavo: 893)
 

 

Režisierius:
Richard Loncraine

Aktoriai:
Harrison Ford
Paul Bettany
Jimmy Bennett
Virginia Madsen
Robert Patrick
Carly Schroeder
Robert Forster
Mary Lynn Rajskub
Alan Arkin
Vince Vieluf
Vincent Gale
Kett Turton

Premjera: 2006

Pastatyta: JAV

Filmo trukmė: 105 min.

Lietuvoje nuo: 2006-04-14

Kino studija: Beacon Communications LLC / WB

Platintojas: Garsų Pasaulio Įrašai

Sužinokite kada filmas buvo rodomas

 
Simonas Bartkus:
Harrisonas Fordas jau sulaukė 63-ijų, bet vis dar drįsta imtis rūpestingo šeimos tėvo-kompiuterių aso vaidmens. Jis turi nepasenusią žmoną (Virginia Madsen) ir du dar neužaugusius ... skaitykite daugiau
Simonas Bartkus

Kompiuterių apsaugos specialistas Džekas Stenfildas dirba Sietle įsikūrusiame Landrock Pacific banke. Patikimas aukščiausio rango vadovas karjeros laiptais pakilo ir puikiausią reputaciją užsitarnavo sukūręs efektyviausią pasaulyje kompiuterinę apsaugos sistemą, apsaugančią banko finansinius indėlius nuo nuolatinės kasdien tobulėjančių Interneto hakerių grėsmės. Puikus atlyginimas leidžia Džekui, jo architektei žmonai Betei ir dviems vaikams gyventi sotų ir patogų gyvenimą, kas būtinai reiškia gražų namą puikioje kaimynystėje už miesto.

Džeko sukurta apsaugos sistema yra beveik tobula. Yra tik vienas trūkumas, apie kurį Džekas nepagalvojo – tai jis pats. Tai silpnoji sistemos vieta, kuria vienas nuožmus ir sumanus vagis jau pasiruošęs pasinaudoti.

Bilas Koksas jau daugelį mėnesių atidžiai seka Džeką ir jo šeimą. Skaitmeninės vaizdo įrašymo įrangos ir miniatiūrinių mikrofonų pagalba jis smulkmeniškai seka šeimos internetinius įpročius, pasiklauso telefoninių pokalbių, stebi kasdieninę rutiną ir net pasiklauso pačios intymiausios informacijos. Jis žino vaikų draugų vardus, ligas, kuriomis sirgo vaikai, jų kaimynystę saugančios saugos tarnybos tapatybės kodą. Didžiąją metų dalį praleidęs metodiškai tyrinėdamas kiekvieną Džeko asmenybės aspektą, dabar jis yra pasiruošęs veikti.

Padedamas kelių savanaudžių bendrininkų, Bilas užima Stenfildų namą, o Betę ir vaikus jų pačių namuose paima įkaitais. Norėdamas išgelbėti šeimą, Džekas turi prieš savo valią pavogti iš Landrock Pacific banko 100 milijonų dolerių. Koksui kruopščiai numačius ir užblokavus visus įmanomus pabėgimo kelius, atkirtus ryšius su visais įmanomais draugais ir pažįstamais, o žmonai ir vaikams rizikuojant gyvybe, Džekas yra priverstas surasti spragą savo paties sukurtoje neįveikiamoje apsaugos sistemoje, kad galėtų perpumpuoti pinigus į ofšorinę pagrobėjo sąskaitą. Tokiu būdu visi kaltinimai krenta Džekui ir nelieka jokių elektroninių įrodymų, kad Bilas Koksas kada nors egzistavo.

Bilui Koksui nuolat stebint, Džekas Stenfildas turi vos kelias valandas, kad padarytų rizikingus pervedimus, tuo pat metu karštligiškai ieškant spragos paties Kokso sukurtoje nepralaužiamoje apgavysčių ir netikrų tapatybių sistemoje. Tik pergudravęs Kokso žaidimą, Džekas galės išgelbėti savo žmoną ir vaikus.

2006-04-01 Harrisonas Fordas nekenčia interneto
2006-02-23 Banko apiplėšimas Londone – tikslus trilerio „Ugnies siena“ siužeto atkartojimas
2006-02-20 Harrisonas Fordas filmavime pasirodė stipresnis už Paulą Bettany

daugiau nuotraukų >

tpl/center/comment.tpl
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 38 asmenys:
Bill Nighy (69 m.)
Harry Eden (29 m.)Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės