kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
Atnaujinkite informaciją apie filmą!
Gyvenimas kaip stebuklas
Gyvenimas kaip stebuklas
Zivot je cudo
Romantika / Komedija
7.5 / (Balsavo: 51)
 

 

Režisierius:
Emir Kusturica

Aktoriai:
Slavko Stimac
Natasa Solak
Vuk Kostic
Aleksandr Bercek
Stribur Kusturica
Vesna Trivalic
Nikola Kojo
Mirjana Karanovic
Davor Janjic

Premjera: 2004

Pastatyta: Jugoslavija / Prancūzija

Filmo trukmė: 155 min.

Lietuvoje nuo: 2004-10-08

Kino studija: Mars Distribution

Platintojas: ACME Films

Sužinokite kada filmas buvo rodomas

 

Bosnių kilmės režisierius Emir Kusturica ("Pogrindis", "Katytė juoda, o katinas baltas") lieka ištikimas sau - ilgai lauktame naujausiame filme yra daugybė liūdnų, linksmų ir originalių scenų, o įsimintinus vaidmenis atlieka kartu su aktoriai pasirodantys gyvūnai.

Serbų kilmės inžinierius Luka (Slavko Stimac) visą savo gyvenimą paskyrė didžiausios svajonės išpildymui. Jis trokšta pastatyti geležinkelį savo gimtinėje ir tokiu būdu pritraukti į gražiasias vietoves kuo daugiau turistų. Dėl šios priežasties užsispyręs vyras ryžtasi visam laikui išvykti iš didelio miesto į Bosnijos kaimą, o kartu pasiima žmoną Jadranką ir sūnų Milošą, kurie akivaizdžiai nepritaria tokiam sprendimui.

Operos dainininkė Jadranka (Vesna Trivalic) pradeda nekęsti priverstinės izoliacijos, nes kaime niekam neįdomus jos talentas. Savo ruožtu, Milošas (Vuk Kostic) trokšta tapti pasaulinio garso futbolininku, bet tai vargu ar įmanoma žaidžiant kaimo komandoje. Bet optimizmo kupinas ir aklai savo sumanymu tikintis Luka nekreipia dėmesio į artimųjų pretenzijas. Jis nenori pastebėti net prasidėjusio karo keliamo pavojaus.

Įsiliepsnojus kruvinam Balkanų konfliktui, jaunasis Milošas gauna kvietimą į kariuomenę ir prieš savo norą privalo pakeisti futbolininko aprangą į kareivio uniformą. Tokia žinia dar labiau paskandina jo mamą Jadranką į depresijos liūną, todėl nevilties apimta moteris vis dažniau palaimos ieško prie taurelės su alkoholiu.

Jadrankos nuotaika pasikeičia tik su meilužio atsiradimu. Rūpestingas muzikantas iš Vengrijos užtikrintai pasižada kuo greičiau išvežti ją į Belgradą ir surasti galimybių atnaujinti dainininkės karjerą.

Luka lieka visiškai vienas, o jo ištikimiausiais draugais tampa asilas, šuo ir katinas. Bet užsispyręs vyras vis dar tikisi užbaigti geležinkelio statybos darbus karo nualintoje teritorijoje ir susitaikyti su šeimos nariais.

Netrukus jį pasiekia siaubinga žinia, kad sūnus Milošas pateko į bosnių kariuomenės nelaisvę. Tuo pačiu metu kaimelyje apsilankę serbai į geležinkelio stoties pastatą atveda nelaisvėn paimtą žavią musulmonų tautybės emigrantę Sabahą (Natasa Solak), kurią saugoti ir prižiūrėti yra įpareigojamas Luka.

Situacija dar labiau komplikuojasi, kai Luka įsimyli Sabahą ir, svarbiausia, sulaukia merginos atsako. Tačiau vos prasidėjęs meilės romanas gali nutrūkti, nes serbai sutaria su bosniais pasikeisti savo įkaitais. Dabar jau Luka turės apsispręsti, ar jis nori iškeisti Sabahą į sūnų Milošą…

daugiau nuotraukų >

tpl/center/comment.tpl
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 28 asmenys:
Tom Everett (70 m.)Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės