kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
Atnaujinkite informaciją apie filmą!
Tik draugai
Tik draugai
Just Friends
Romantika / Komedija
8.2 / (Balsavo: 177)
 

 

Režisierius:
Roger Kumble

Aktoriai:
Ryan Reynolds
Amy Smart
Anna Faris
Chris Klein
Chris Marquette
Julie Hagerty
Stephen Root
Fred Ewanuick
Amy Matysio

Premjera: 2005

Pastatyta: JAV

Filmo trukmė: 96 min.

Lietuvoje nuo: 2006-03-10

Kino studija: Bender-Spink Inc.

Platintojas: ACME

Sužinokite kada filmas buvo rodomas

 

Krisas Branderis (akt. Ryan Reynolds) turi viską, apie ką gali svajoti jaunas vyras: jis turtingas, nestokojantys moterų dėmesio, gerai atrodo ir dirba prestižinį darbą.

Tačiau taip buvo ne visada – mokykloje vaikinukas buvo drovus ir turėjo problemų dėl viršsvorio. Vienintelis žmogus puikiai supratęs Krisą buvo jo geriausia, ištikimiausia ir artimiausia sielai draugė Džeimi Palamino (akt. Amy Smart). Ši karščiausia mokyklos mergina ir nevykėlis storulis Krisas buvo neišskiriami draugai.

Išleistuvių vakarą Krisas, sukaupęs visą drąsą, galų gale išdrįsta prisipažinti Džeimi meilėje. Deja deja… šaunioji mergina, jo geriausia draugė negali jam atsakyti tuo pačiu, nes mylinti jį...tik kaip brolį. Pažemintas ir nusivylęs vaikinukas tarsi šunytis pabruka uodegą ir sprunka šalin, praeityje palikdamas ir gražiausią draugystę.

Praėjus dešimčiai metų, Krisas mėgaujasi naujuoju gyvenimu, visiškai priešingu ankstesniajam. Dirbdamas muzikos prodiuseriu, jis ką tik gavo naują užduotį – išlepintą aukštuomenės pupytę Samantą Džeims (akt. Ana Faris) paversti naująja pop-scenos sensacija. Dirbti su aikštinga ir daug kainuojančia būsimąja žvaigžde, kuri kažkada praeityje dar buvo ir jo mergina, atrodo velniškai bjauri užduotis.

Pakeliui į Paryžių lėktuvas, kuriuo skrenda Krisas ir Samanta, sugenda ir jiems tenka nenumatytai nusileisti Njū Džersyje – Kriso vaikystės mieste. Vaikinas jau dešimt metų čia nesilankė, tad nusprendžia pasinaudoti proga ir aplankyti mamą (akt. Julie Hagerty) ir brolį Maiką (akt. Chris Marquette). Užsukęs į vietinį barą, Krisas kaktomuša susiduria su Džeimi ! Vienas vienintelis žvilgsnis į Džeimi – jo pirmosios meilės akis – ir vaikinas pamiršta kelionę į Paryžių, darbą, Samantą...

Krisas nusprendžia dar kartą pabandyti laimėti Džeimi širdį. Jis nenori susitaikyti su „tik draugo“ statusu. Dabar jis labiau savimi pasitiki, gerai atrodo, nemažai uždirba, kitos moterys jo geidžia – ką gali žinoti, gal dabar vaikystės draugei jis atrodys labiau tinkamas į poras ?

Tačiau kuo labiau Krisas stengiasi sužavėti Džeimi, tuo labiau ji tolsta nuo jo. O dar pašonėje besipainiojanti Samanta, kuri nė nesiruošia atiduoti Kriso kažkokiai mokyklos laikų draugei... Jis jaučia, kad nors trumpa aistros kibirkštėlė ir blykstelėjo, jis ir vėl tampa „tik draugu“.

Nejaugi Krisui nelemta būti ne tik Džeimi draugu, bet ir mylimuoju? O gal ne tai yra svarbiausia?

daugiau nuotraukų >

tpl/center/comment.tpl
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 35 asmenys:
Mos Def (45 m.)
Teri Garr (69 m.)
Gary Dourdan (52 m.)Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės