kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
Atnaujinkite informaciją apie filmą!
Afera pagal Antonį Zimerį
Afera pagal Antonį Zimerį
Anthony Zimmer
Trileris
7.8 / (Balsavo: 39)
 

 

Režisierius:
Jérôme Salle

Aktoriai:
Yvan Attal
Sophie Marceau
Sami Frey
Daniel Olbrychski
Gilles Lellouche
Samir Guesmi
Dimitri Rataud

Premjera: 2005

Pastatyta: Prancūzija

Filmo trukmė: 90 min.

Lietuvoje nuo: 2005-11-25

Kino studija: Alter Films

Platintojas: ACME

Sužinokite kada filmas buvo rodomas

 
Gediminas Daukša:
Filmo pavadinime žodis afera lyg leidžia tikėtis išvysti kažką panašaus į „Tomo Krauno aferą“, ar prieš du metus rodytą filmą „Aferistai“. Deja, teks nuvilti tuos, kurie ketina ieš... skaitykite daugiau
Gediminas Daukša

Paryžiuje įvyksta teisėsaugos specialistų posėdis. Kas sukėlė ant kojų Prancūzijos policiją? Antonis Zimeris – nusikaltėlis, kurio galva verta milijonų. Pinigų plovimu užsiimačio nusikaltėlio veikla jau seniai išėjo už Prancūzijos ribų. Dabar, sulaukęs 39-erių metų, jis jau tarptautinis masto nusikaltėlis.

Tačiau susekti Antonį Zimerį nėra taip paprasta. Suktas nusikaltėlis pasidarė plastinę operaciją ir nieks nežino, kaip jis dabar atrodo. Lyg to dar būtų maža, Antonis Zimeris naudojasi balso moduliatoriumi. Taigi, policija nežino net to, kaip skamba labiausiai ieškomo nusikaltėlio balsas.

Vienintelis siūlas, galintis policiją atvesti pas Antonį Zimerį – Kiara Manconi (akt. Sofi Marso). Ji – Antonio silpnybė ir ilgametė meilužė, o policijai - vienintelis šansas. Aukšto rango pareigūno Akermano (akt. Semi Frėjus) nurodymu Kiarą ima sekti policijos agentai.

Bet Kiara ne tokia kvaila, kad to nepastebėtų. Ji nėra tik žavi ir tuščiagalvė nusikaltėlio meilužė, Kiara gudri ir ištikima Antonio bendrininkė, pasitelkusi moterišką žavesį, profesionaliai mėtanti pėdas.

Tokiai žaviai moteriai kaip Kiara ši užduotis – vieni juokai. Sėdusi į traukinį, vykstantį į Nicą, ji tuoj pat susiranda auką – Fransua (akt. Ivanas Atalis). Fransua – nevykėlis vertėjas, kurį prieš pusmetį paliko žmona. Vyras yra visiškai praradęs pasitikėjimą savimi ir bet kokią viltį, kad viskas kada nors pasikeis į gerąją pusę. Kiarai neturėtų būti sunku - kelios moteriškos gudrybės ir tikrai: Fransua suviliotas.

Čia ir prasideda planuoti ir neplanuoti nesusipratimai. Kaip ir reikėjo tikėtis, Antonio ir Kiaros planas išdegė – sumanumu nepasižymintys policininkai Fransua palaiko Antoniu Zimeriu. Akermano vadovaujami policijos būriai ima vaikytis vargšą nevykėlį Fransua.

Fransua nesuvokia, kas nutiko ir kodėl jį staiga ėmė medžioti snaiperiai. Tačiau jam pakanka sveikos nuovokos suprasti, kad, norėdamas likti gyvas, jis turi bėgti.

Ir Fransua sprunka, gelbėdamas kailį visais įmanomais būdais, kurie tik ateina į jo negudrią galvelę. Jis keikiasi, pakliuvęs į tokią nesusipratimų košę. Tačiau vis pasirodanti žavioji Kiara pamažu pakeičia Fransua požiūrį ir buvęs nevykėlis ima galvoti, kad nėra to blogo, kas neišeitų į gerą...

Juosta „Afera pagal Antonį Zimerį“ – nuotaikingas ir stilingas detektyvas, sukurtas remiantis geriausiomis prancūzų kino tradicijomis: nevykėlis herojus, žavi moteris ir nesusipratimų lavina.

daugiau nuotraukų >

tpl/center/comment.tpl
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 47 asmenys:
Chi McBride (57 m.)
Kip Pardue (42 m.)Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės