kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
Atnaujinkite informaciją apie filmą!
Sekso pamokos
Sekso pamokos
The Rules of Attraction
Komedija / Drama / Romantika
7 / (Balsavo: 87)
 

 

Režisierius:
Roger Avary

Aktoriai:
James Van Der Beek
Shannyn Sossamon
Kip Pardue
Jessica Biel
Ian Somerhalder
Clifton Collins Jr.
Thomas Ian Nicholas
Kate Bosworth
Colin Bain
Jay Baruchel
Joel Michaely
Russell Sams
Eric Szmanda
Clare Kramer
Hayley Keenan

Premjera: 2002

Pastatyta: JAV/Vokietija

Filmo trukmė: 110 min.

Lietuvoje nuo: 2003-06-13

Kino studija: Kingsgate Films

Platintojas: Garsų Pasaulio Įrašai

Sužinokite kada filmas buvo rodomas

 

Veiksmas vyksta viename iš JAV koledžų. Seanas Batemanas yra jaunesnysis Wall Street brokerio Patricko Batemano brolis. Ir ne tik. Jis - prekiautojas narkotikais, skolingas krūvas pinigų žiauriam draugeliui, beviltiškam narkomanui Rupertui Guestui bei miegojęs su beveik puse koledžo studenčių.

Lauren Hynde - įdomi tamsiaplaukė, kuri yra "techniškai" skaisti. Savo nekaltybę ji saugo mylimajam Viktorui, kuris šiuo metu keliauja po Europą ir tikrai nieko nesaugo. Matyt, dėl to, kad seniai nebėra ką saugoti. Lauren kambario draugė Lara savęs taip nuoširdžiai netausoja, greičiau atvirkščiai. Ji, beje, irgi jaučia simpatijas tiek Viktorui, tiek gražuoliui Seanui.

Yra ir dar vienas gana keistas herojus - Paulas Dentonas. Kažkada tarp jo ir Mitchello Alleno buvo "romantiški" santykiai, tačiau šis nusprendė, kad blondinė Candice jam kur kas mielesnė. Paulas pasijuto vienišas ir išduotas. Čia kaip tik pasitaikė Seanas, kuris irgi jautėsi nesuprastas ir pamestas. Į jo pašto dėžutę nuolat ateidavo aistringi nepažįstamosios laiškai - Sean'as buvo tikras, kad jam rašo svajingoji Lauren. Jis taip ir nesužinos, kad jo troško keista mergina, nusižudžiusi vonios kambaryje.

Atrodo, viskas kaip gyvenime: Seanas pakvaišęs dėl Lauren, tačiau mylisi su Lara ir bendrauja su žavinguoju Paulu; Paulas susitikėja ir su Seanu, ir su nusivylusia Lauren; Lauren kenčia dėl dviejų vyrų - grįžusio, bet niekaip jos prisimininti nesugebančio Viktoro, ir Seano, kurį aptiko lovoje su savo kambario drauge.

Daug sekso, narkotikų, vakarėlių, adrenalino, netramdomų aistrų ir dar kartą sekso ar tiesiog savęs patenkinimo. Švelnumo jokio. Meilės irgi nedaug. Tik šalta technika ir bejausmis klaidžiojimas gero nežadančio gyvenimo takais. Ir dar - pilna jausmo, kad gyvenimas nežinia kodėl daugiau juodas, o baltas sniegas krinta irgi tik naktį, ir kad negali žinoti, kas laukia ateityje. Tokia nuojauta, jog niekas. Kvapą gniaužanti istorija papasakota kvapą gniaužiančiu stiliumi.

tpl/center/comment.tpl
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 42 asmenys:
Celia Weston (67 m.)
Ted Raimi (53 m.)Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės